Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Trimble SX10

26 stycznia w sali szkoleniowej INLOGIC odbyła się prezentacja dedykowana geodetom i architektom zorganizowana przez firmę Geotronics. Najważniejszym urządzeniem, które zostało premierowo omówione był tachimetr skanujący Trimble® SX10. Jest to nowe, wszechstronne narzędzie pomiarowe, które jest w stanie gromadzić wysoko rozdzielcze dane dla geodetów, architektów i projektantów. Trimble SX10 umożliwia gromadzenie danych 3D w połączeniu z ulepszonym obrazowaniem Trimble VISION™ oraz danymi tachimetrycznymi o wysokiej dokładności. Powyższe połączenie pozwala zebrać wszystkie informacje tak potrzebne w geodezji.

Uczestnicy szkolenia mieli okazję również poznać zasadę działania inteligentnego systemu opartego o międzynarodowy standard KNX i posłuchać muzyki odtwarzanej z najnowszego modelu systemu nagłośnienia Lifestyle’a 650 od Bose.

Galeria: