Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Warsztaty wizualizacji SketchUp oraz V-Ray


Warsztaty wizualizacji organizowane w INLOGIC to świetna okazja dla architektów na pozyskanie podstawowych informacji potrzebnych do tworzenia profesjonalnych projektów w 3D. Przy wykorzystaniu takich programów, jak SketchUp czy V-Ray, mogą znacznie podnieść swoje kompetencje i zwiększyć konkurencyjność na rynku.

Podczas dwóch dni warsztatów grupa 25 architektów brała udział w szkoleniu stworzonym przez SketchUp Polska, poznając tajniki programów do tworzenia wizualizacji 3D. Prowadzący Dawid Mąkinia z ProGrupy prezentował również gotowe projekty, które służyły jako źródło inspiracji. Zainteresowani dowiedzieli się, w jaki sposób zoptymalizować pracę w programie SketchUp Pro oraz V-Ray i otrzymali pakiet przydatnych do niego wskazówek.

Architekci w trakcie warsztatów uczestniczyli również w prezentacji dotyczącej asortymentu i usług INLOGIC. Poznali zasady działania inteligentnej instalacji w oparciu o otwarty standard KNX i produkty ABB.


Galeria: