Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

ArchiGrill 2016
Już po raz drugi zrzeszeni architekci w Zachodniopomorskiej  Okręgowej Izbie Architektów RP wzięli udział w spotkaniu organizowanym w siedzibie INLOGIC –  ArchiGrill szkolenia w nietypowej formie.

Pierwsza część wydarzenia była poświęcona w całości popularnej w branży kwestii inteligentnego systemu budynkowego KNX/EIB. O faktach, mitach i podstawowych zasadach projektowania nowoczesnego domu opowiadał prezes INLOGIC, Tomasz Wieczorek. W głównej mierze przedstawiono różnice pomiędzy zwykłą instalacją a tą programowalną.  Spotkanie przerodziło się w panel dyskusyjny, podczas którego prowadzący odpowiadał na pytania uczestników.

Kolejna część spotkania traktowała o energooszczędności we współczesnej architekturze, a dokładnie o technologii wytwarzania czystej energii pozyskiwanej ze słońca. O fotowoltaice w kontekście polskiego prawa opowiedział doświadczony specjalista i biegły sądowy z Niemiec, Norbert Heib.

Trzeci panel odnosił się do stylu japońskiego w nowoczesnych ogrodach europejskich. O kulturze i ogrodach japońskich referowała projektantka architektury krajobrazu Patrycja Tokarska z pracowni Skwer & Cube Projektowanie Ogrodów. Na zakończenie spotkania w ogrodzie INLOGIC dla uczestników wydarzenia odbyła się prezentacja japońskiego paleniska Kasai, którą prowadzili jego twórcy: Patrycja Tokarska oraz Peter van den Berg z Holandii.


Galeria: