Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Drzwi otwarte w INLOGIC

Załoga INLOGIC zaprosiła na „Drzwi otwarte” uczniów z Zespołu Szkół w Kołbaczu. Bardzo liczna grupa z klas II i III gimnazjum odwiedziła siedzibę firmy, dzięki czemu miała okazję dowiedzieć jak wygląda zawód nowoczesnego elektryka. Uczestnicy mogli zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami dotyczącymi otwartego międzynarodowego standardu KNX oraz domu inteligentnego, a także z możliwościami sterowania i projektowania.

Po krótkim wykładzie teoretycznym, uczniowie zwiedzili budynek INLOGIC i poznali różne stanowiska. Ostatnim etapem była część praktyczna w salce kinowej i salonie, w której gimnazjaliści mogli zobaczyć i wypróbować działanie wszystkich nowoczesnych urządzeń takich jak kino domowe, monitoring, nagłośnienie, kontrola dostępu, sterowanie inteligentnym domem i wizualizacja. Na zakończenie prowadzący „Drzwi otwarte” zaprosili uczniów do odbycia praktyk zawodowych właśnie w  INLOGIC.

Galeria: