Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Warsztaty wizualizacji SketchUp oraz V-Ray


Bezpłatne warsztaty wizualizacji to świetna okazja na pozyskanie podstawowych informacji potrzebnych do tworzenia profesjonalnych projektów 3D przy wykorzystaniu takich programów, jak SketchUp czy V-Ray. Zapoznasz się z najważniejszymi funkcjami poszczególnych narzędzi oraz ich możliwościami projektowymi. Zostaną Tobie również zaprezentowane gotowe projekty, które mogą posłużyć jako źródło inspiracji.

Wykorzystanie umiejętności
Dzięki wielu, prostym poradom otrzymasz pakiet wskazówek, jak poruszać się po programach SketchUp oraz V-Ray i wykorzystać ich potencjał do tworzenia wysokiej jakości wizualizacji. W trakcie warsztatów uzyskasz cenną wiedzę, którą możesz wykorzystać w celu wsparcia swojej kreatywności. Tworząc własne materiały, możesz zainspirować pozostałych uczestników warsztatów.

Podniesienie kwalifikacji zawodowych
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w branży projektowej, udział w bezpłatnych warsztatach wizualizacji pomoże Tobie zapoznać się z najważniejszymi i najpopularniejszymi programami projektowymi na rynku. Znajomość programów SketchUp i V-Ray zaowocuje podniesieniem Twoich kompetencji i zwiększy Twoją konkurencyjność na rynku.

PROGRAM WARSZTATÓW
DZIEŃ 1 (SKETCHUP)
1. Podstawy pracy programu SketchUp
2. Poruszanie się w programie SketchUp
3. Modelowanie w programie SketchUp
4. Ustawienia kamery w programie SketchUp

DZIEŃ 2 (V-RAY)
5. Podstawy pracy programu V-Ray
6. Metody oświetlenia modelu
7. Ustawienia materiałów
8. Ustawienia silnika renderującego


3-4 grudnia 2015, Szczecin
Miejsce: INLOGIC ul. Basenowa 6, Szczecin
Godziny: 9.00 - 17.00
Koszt: BEZPŁATNE, wymagana rejestracja
Ilość miejsc: 25

Z uwagi na bezpłatną możliwość udziału w warsztatach wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc. Liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego zainteresowanych zachęcamy do szybkiego rejestrowania.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na: warsztatywizualizacji.pl