Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Inteligentny system KNX/EIB

O postępie w technologii, który dokonuje się w błyskawicznym tempie, a w szczególności o międzynarodowym otwartym standardzie KNX opowiadał podczas szkolenia, zorganizowanego dla Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów, prezes firmy INLOGIC Tomasz Wieczorek.

Podczas spotkania architekci mieli okazję posłuchać o coraz bardziej popularnej w branży kwestii - inteligentnego systemu budynkowego KNX/EIB. O podstawowych zasadach projektowania nowoczesnego obiektu opowiadano w luźnej i nietypowej formie. Pierwsza część była poświęcona wprowadzeniu do zagadnienia związanego z KNX – czyli historia systemu, jego największe zalety, a także o różnice pomiędzy tradycyjną instalacją a tą programowalną. Druga część spotkania przerodziła się w panel dyskusyjny, podczas którego prowadzący odpowiadał na pytania zgromadzonych. Po szkoleniu w dolnej części budynku odbyła się prezentacja urządzeń pracujących w standardzie, a następnie goście z Izby zostali zaproszeni na wspólne grillowanie.

Galeria: