Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Warsztaty wizualizacji SketchUp oraz V-Ray


Bezpłatne warsztaty wizualizacji to świetna okazja na pozyskanie podstawowych informacji potrzebnych do tworzenia profesjonalnych projektów 3D. Przy wykorzystaniu takich programów, jak SketchUp czy V-Ray, można znacznie podnieść kompetencje i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku.

Podczas dwóch dni warsztatów dowiedziała się o tej możliwości grupa 25 architektów. Szkolenie zostało zorganizowane przy współpracy firmy ProGrupa, gospodarza INLOGIC, a także DeltaLight, Purmo oraz Kratki.pl. Uczestnicy zapoznali się z najważniejszymi funkcjami poszczególnych narzędzi oraz ich możliwościami projektowymi.

Prowadzący Dawid Mąkinia z ProGrupy przez dwa dni prezentował również gotowe projekty, które służyły jako źródło inspiracji. Architekci otrzymali pakiet przydatnych wskazówek i nauczyli się poruszać po programach 3D. W trakcie warsztatów uzyskali cenną wiedzę, którą mogą wykorzystać do tworzenia wysokiej jakości wizualizacji.

Galeria: