Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Instalacje fotowoltaiczne

inlogic - Instalacja fotowoltaiczna solarworld


Projektowanie energooszczędnych domów to nie tylko moda, ale potężna zmiana w kształtowaniu współczesnej architektury. Jest to próba znalezienia równowagi pomiędzy potrzebami rozwijającej się cywilizacji a ochroną środowiska. Takie rozwiązania stanowią wyzwanie dla projektanta, który musi stworzyć obiekt nie tylko funkcjonalny i estetyczny, ale również ekonomiczny oraz ekologiczny.

 O nowej dziedzinie, która zajmuje się przetwarzaniem światła słonecznego w energię elektryczną mogli posłuchać uczestnicy szkolenia zorganizowanego wspólnie przez instalatora systemów fotowoltaicznych INLOGIC, producenta SolarWorld oraz BOŚ Bank.

Podczas szkolenia, które dedykowane było inwestorom, deweloperom, architektom oraz zainteresowanym,  padły ważne informacje dla wszystkich planujących w swoich przedsięwzięciach takiego rodzaju rozwiązanie. Podczas pierwszego panelu uczestnicy mieli okazję poznać zagadnienie od strony producenta, niemieckiej firmy i lidera w fotowoltaice – SolarWorld. Specjaliści SolarWorld przestrzegali na co zwracać szczególną uwagę przed przystąpieniem do realizacji, wyborze instalacji oraz działaniach „kowbojskich” firm.  Po przerwie kawowej, drugi panel poświęcony został zagadnieniom ekologicznym oraz dofinansowaniu. Specjalnie dla uczestników wystąpił ekolog oraz doradcy BOŚ Banku, którzy opowiedzieli o możliwościach i kredycie z dofinansowaniem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, o który mogą ubiegać się w szczególności osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej; mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa; jednostki sektora finansów publicznych; spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Uczestnicy mogli również zwiedzić siedzibę firmy INLOGIC i dowiedzieć się więcej o projektowaniu i instalowaniu inteligentnych systemów budynkowych oraz instalacji fotowoltaicznych.

Galeria: