Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Systemy bezpieczeństwa i automatyki budynkowej Mobotix

Linc Polska Sp. z o.o., dystrybutor rozwiązań marki Mobotix wraz z LANCOM Systems przy współpracy z INLOGIC, mieli zaszczyt prowadzić dla Państwa seminarium poświęcone rozwiązaniom w ochronie i zarządzaniu obiektami. Celem spotkania było przekazanie informacji na temat najnowszych trendów w zakresie monitoringu IP, wpisujących się w koncepcję inteligentnego budynku. Seminarium kierowane było do wszystkich zainteresowanych systemami zabezpieczeń mienia oraz wygodnym zarządzaniem obiektem.

Uczestnicy seminarium mieli okazję dowiedzieć się więcej o megapikselowych kamerach  i wideodomofonach IP Mobotix, które  umożliwiają monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz nagrywanie zdarzeń, a dostęp do nich jest możliwy z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu. Wszystko odbywa się dzięki bezpłatnym, prostym i  funkcjonalnym programom oraz aplikacjom na PC, tablety i smartfony. Zainteresowani dowiedzieli się, że produkty Mobotix oraz LANCOM Systems współpracują z rozwiązaniami firm trzecich, co pozwala tworzyć kompleksowe, inteligentne rozwiązania automatyki budynkowej.
W czasie seminarium uczestnicy dowiedzieli się, dlaczego warto stosować kamery IP w systemach monitoringu oraz jak wygląda zdecentralizowana koncepcja rejestracji obrazu, a także jak odpowiednio dobrać produkty Mobotix do potrzeb. Trenerzy powiedzieli więcej o urządzeniach sieciowych LANCOM Systems, o tworzeniu systemów bezprzewodowego dostępu do internetu oraz w jaki sposób te urządzenia mogą wspierać codzienną pracę firmy, Omówiono tworzenie systemu transmisji bezprzewodowej odpornego na najtrudniejsze warunki oraz systemu bezprzewodowego monitoringu IP, który działa w nawet najbardziej trudnych i nietypowych lokalizacjach.
Pod koniec seminarium, uczestnicy mieli okazję zobaczyć wszystkie rozwiązania automatyki budynkowej podczas prezentacji na żywo w salonie INLOGIC.

Galeria: