Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Świat Technologii Trimble

Około trzydziestu geodetów z województwa zachodniopomorskiego miało okazję uczestniczyć w projekcie pod tytułem „Świat Technologii Trimble”. Za organizację wydarzenia odpowiadały firmy Geotronics oraz INLOGIC.

Podczas pierwszego panelu, uczestnicy dowiedzieli się więcej o vrs necie oraz nowych skanerach laserowych. Po krótkiej przerwie kawowej, firma INLOGIC zaprezentowała swoje możliwości związane z projektowaniem i instalowaniem inteligentnych systemów budynkowych, monitoringu oraz najnowszej technologii audio firmy Bose.

Podczas drugiej branżowej części szkolenia omówione zostały zintegrowane systemy kamer V10 oraz drony poprawiające efektywność pracy. Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się więcej również o nowoczesnych tachimetrach, które aktualnie są dostępne na rynku i mają za zadanie ułatwić pracę geodety. W kolejnym punkcie programu pojawiły się nowej technologii odbiorniki GNSS, które dają możliwość pozyskiwania jeszcze szybciej i łatwiej dokładniejszych danych. Po panelu czysto teoretycznym, wszyscy uczestnicy szkolenia mieli okazję przetestować najnowszej technologii sprzęt geodezyjny w terenie. Pod koniec wydarzenia była jeszcze możliwość skonsultowania się indywidualnie z instruktorami.

Galeria: