Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

System Inteligentnej Regulacji Ilości Powietrza Wentylacyjnego Swego WISE oraz Systemów Klimatyzacji

Ponad trzydzieści osób miało okazję uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach z systemów inteligentnej regulacji ilości powietrza wentylacyjnego Swego WISE oraz systemów klimatyzacji. Szkolenie odbyło się 15.10.2014r. przy współpracy firmy Swegon oraz INLOGIC.

Warsztaty prowadzili dwaj trenerzy Swegon: Piotr Talbierz, który omówił case z systemów inteligentnej regulacji ilości powietrza Swego WISE na przykładzie realizacji WSB w Poznaniu oraz Lucjan Kłos, który przedstawił case z systemów klimatyzacyjnych na przykładzie realizacji sieci hoteli PURO.

Uzupełnieniem szkolenia była prezentacja w objazdowym centrum pokazowym, czyli specjalnie dostosowanym samochodzie Swegon on Tour.

Uczestnicy warsztatów mieli okazję zwiedzić siedzibę firmy INLOGIC, dowiedzieć się więcej o projektowaniu inteligentnych instalacji, a także obejrzeć prezentację dotyczącą zarządzania budynkiem, monitoringu czy strefy audio.

Galeria: