Dział szkoleniowy

W INLOGIC organizujemy różnego rodzaju warsztaty i szkolenia kierowane do szerokiego grona odbiorców, m.in. z zakresu bezpieczeństwa, inteligentnych domów czy systemów multimedialnych. Zajęcia prowadzone są zawsze przez osoby z doskonałym warsztatem trenerskim i bogatym doświadczeniem praktycznym.

Modelowanie 3D – nowoczesny projekt z oprogramowaniem SketchUp oraz silnikiem renderującym V-Ray

Trzydziestu architektów i projektantów uczestniczyło w dwudniowych warsztatach z modelowania 3D, czyli z nowoczesnego projektu z oprogramowaniem SketchUp oraz silnika renderującego V-Ray. Szkolenie zostało zorganizowane 22.09. i 23.09. przy ul. Basenowej 6 przy współpracy INLOGIC, DeltaLight oraz dystrybutora licencji firmę ProGrupa.

Tematem przewodnim warsztatów było nowoczesne oprogramowanie w dziedzinach projektowania i modelowania 3D. Uczestnicy mieli cały czas do dyspozycji doświadczony zespół trenerski, niezależnie od stopnia znajomości technik SketchUp oraz V-Ray

Zainteresowani dowiedzieli się, w jaki sposób zoptymalizować pracę w programie SketchUp Pro. Jak najefektywniej wykorzystać funkcjonalności programu: import i eksport plików „*.dwg”; praca na warstwach; grupowanie oraz tworzenie komponentów i wiele innych ciekawych funkcji.

Drugą część zajęć zdominował silnik renderujący V-Ray. Uczestnicy dowiedzieli się jak wydajnie i szybko wykonać foto-realistyczną wizualizację projektu. Omówione zostały sposoby oświetlania modelu, tworzenia materiałów, ustawienia kamery i wiele innych funkcji, które na pewno będą przydatne w przyszłości i pomogą uzyskać oczekiwany efekt.

W czasie warsztatów prowadzący odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące rozwiązań oprogramowania SketchUp, silnika renderującego V-Ray oraz połączeń programów.
Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał certyfikat zaświadczający ukończenie warsztatów.

 

Galeria: