Fort Cze

Fort CZE nazywany Fortem Czerniaków został wzniesiony w latach 80. XIX wieku w Warszawie. Początkowo służył wojskom rosyjskim, a po odzyskaniu przez Polskę niepodległości mieściła się tam Wytwórnia Amunicji Specjalnej. Teren został mocno zniszczony podczas II wojny światowej. Ostatecznie wojsko opuściło fort w 2007 roku. Obecnie przy ulicy Ludwika Idzikowskiego można podziwiać zespół luksusowych apartamentów.  

sterowanie domowymi funkcjami

Deweloper MYONI GROUP zaplanował na terenie siedmiu hektarów osiedle domów. Otoczone fosą zabytkowe koszary zaadaptowano pod zabudowę kompleksu o łącznej powierzchni użytkowej 14 671 m2. Dodatkowo koszary są odrestaurowywane pod nadzorem konserwatora zabytków i zamieniają się w przestrzeń gastronomiczno-kulturową. Zaplanowano tam restauracje, sale fitness, place zabaw dla dzieci oraz obiekty handlowe. Inwestycja obejmuje także budowę zespołu apartamentowego, składającego się z trzynastu dwukondygnacyjnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. W kompleksie znajdują  się apartamenty o powierzchni wynoszącej od 30 do 180 m2.

nowoczesny system monitoringu

Zakupione przez naszych klientów lokale zostały wyposażone w inteligentny system zarządzania w światowym, otwartym standardzie KNX. System pozwala na sterowanie domowymi funkcjami wewnątrz i na zewnątrz budynków – np. na zarządzanie roletami zdalnie oraz wykonanym przez nas oświetleniem. W apartamentach zwykłe wyłączniki stosowane w tradycyjnej instalacji elektrycznej, zostały zastąpione programowalnymi klawiszami. W ten sposób inwestorzy mogą zmieniać ustawienia w zależności od potrzeb. W apartamentach przygotowaliśmy również okablowanie pod nowoczesne systemy audio oparte na technologii Bose. W salonach będą nowoczesne kina domowe z projektorami i ekranami. Lokale zostały wyposażone w najlepsze systemy zabezpieczeń, m.in. nowoczesny system monitoringu oraz system alarmowy oparty na firmie SATEL z zewnętrzną czujką kurtynową AGATE. Wewnątrz budynków została rozprowadzona instalacja internetowa o wysokiej przepustowości.  

Cała inwestycja Fortu CZE charakteryzuje się małą intensywnością zabudowy, która świetnie zintegrowała się z zielonym terenem dookoła. Dzięki temu w forcie panuje kameralny, intymny i domowy charakter.