Fabryka ICT Poland

W pobliżu niemieckiej granicy, dokładnie w Kostrzynie nad Odrą znajduje się kompleks produkcyjny ICT Poland. Jest to międzynarodowy zakład zajmujący się wytwarzaniem wysokiej jakości bibułki higienicznej. Fabryka jest nowoczesna i w pełni zautomatyzowana, a jej produkty można znaleźć na polskim rynku pod marką Foxy. W ofercie znajdują się artykuły użytku domowego takie jak ręczniki kuchenne, papier toaletowy, chusteczki higieniczne czy serwetki.

Rozbudowa i przebudowa budynku biurowego ICT Poland jest naszą kolejną realizacją. Inwestycja składa się z dwóch etapów. W pierwszym realizujemy całe nowe skrzydło obiektu, a w nim instalację elektryczną z podziałem na oświetlenie, rozdzielnice oraz trasy kablowe. W inwestycji wykonujemy oświetlenie wewnętrzne, zewnętrzne, ewakuacyjne i elewacji. Instalacja świetlna tworzona jest w oparciu o wysokiej jakości produkty firmy Zumtobel Group.

magazyny ICT - elektryka

Pracownicy biura ICT Poland będą mogli zarządzać natężeniem oświetlenia i scenami świetlnymi w pomieszczeniach za pomocą zamontowanych sterowników DALI. Dookoła budynku zostaną zamontowane oprawy najazdowe, które po zmroku będą uruchamiać się automatycznie. W biurowcu pracujemy również nad całą instalacją teletechniczną w najnowszej siódmej kategorii. Szybka sieć LAN ma usprawnić przepływ informacji pomiędzy urządzeniami komputerowymi. W obiekcie realizujemy także instalację sygnalizacji pożarowej oraz instalację oddymiania.

W kolejnym etapie inwestycji, w starszym skrzydle budynku zostaną wykonane przez nas instalacje LAN, sygnalizacji pożarowej i oddymiania. Przy zmianie aranżacji pomieszczeń potrzebna będzie również wymiana elektryki.