Nagłośnienie imprezy – dwie wskazówki dla organizatora

Jeśli organizacja eventu promocyjnego, konferencji firmowej, koncertu na Christmas Party albo balu z okazji Andrzejek czy Sylwestra leży właśnie po Twojej stronie i w dodatku nie masz dobrego nagłośnienia, przedstawiamy dwa systemy, które mogą uratować tę sytuację. Dzięki zaproponowanym urządzeniom Twoje wydarzenie będzie udane i wyjątkowe. W przypadku mniejszego eventu nie będzie potrzebna Ci również wynajęta obsługa techniczna, ponieważ z  zaprezentowanym przez nas sprzętem poradzisz sobie bez problemu. Z Bose L1® Compact czy S1 Pro nie musisz być osobą techniczną, żeby zapewnić wysokiej jakości oprawę muzyczną.

Bose System L1® Compact

jest dedykowany dla muzyków, mobilnych DJ-ów i konferansjerów. Nie potrzebuje dodatkowego sprzętu i ciężkich głośników. System L1® Compact nie wymaga użycia wzmacniaczy, mikserów czy subwooferów, ponieważ to wszystko ma już wbudowane. Podstawę systemu tworzą głośnik niskotonowy zintegrowany ze wzmacniaczem oraz mikser na cztery wejścia i dwa wyjścia sygnałowe. Technologia wbudowanych głośników Bose® Spatial Dispersion™ powoduje równomierne rozłożenie dźwięku na scenie i wśród publiczności – nawet na skrajnych końcach obszaru odsłuchu. Oryginalny pionowy kształt głośników odróżnia go od typowych głośników PA. Członkowie zespołu i publiczność przebywająca na obrzeżach sali, słyszą ten sam zbalansowany tonalnie dźwięk. Największą zaletą L1® Compact, oprócz dźwięku w najlepszej jakości, jest mobilność. System jest rozwiązaniem przenośnym i można korzystać z niego w dowolnym miejscu, podczas różnego rodzaju występów i wydarzeń. Urządzenie L1® Compact jest nieduże, dzięki czemu łatwo je przetransportować, a modułowa konstrukcja sprawia, że konfiguracja jest intuicyjna i przebiega szybko. System zabierzesz wszędzie za jednym razem, spakujesz do samochodu, a na scenie rozstawisz w minutę. To najmniejszy i najlżejszy system L1®, który waży zaledwie 13 kg.

Cena regularna – 4500 zł

Przejdź do produktu >

Bose S1 Pro

Bose Professional wprowadziło do oferty nowy kompaktowy system nagłośnieniowy S1 Pro. Urządzenie skierowano zarówno do muzyków, DJ’ów, ale również do wykorzystania podczas różnego rodzaju wydarzeń. Sprzęt jest nieco tańszy niż Bose System L1® Compact, ale też stworzony z myślą o artystach występujących raczej w pojedynkę niż z zespołem. S1 Pro wyposażono w uniwersalny, wszechstronny monitor odsłuchowy PA ze wzmacniaczem i łącznością Bluetooth®. Zawiera funkcjonalny trójkanałowy mikser z regulacją pogłosu i możliwością strumieniowego przesyłania przez Bluetooth® oraz wyjścia liniowe, które umożliwiają rozbudowę całego systemu podczas większych eventów. Wbudowany procesor dźwięku ToneMatch gwarantuje świetne brzmienie mikrofonów i gitar akustycznych, również odtwarzanych bezprzewodowo z innego mobilnego urządzenia. Głośnik można ustawić w różnych pozycjach i miejscach, ale bez względu na to, wbudowane czujniki i automatyczny korektor zawsze zapewnią najlepsze możliwe brzmienie. Jedną z największych zalet systemu Bose S1 Pro jest akumulator litowo-jonowy, gwarantujący do 11 godzin pracy. To oznacza, że ten wszechstronny monitor odsłuchowy umożliwia wielogodzinne występy w niemal każdych warunkach i to bezprzewodowo. Dodatkową zaletą jest jego waga. Ten wytrzymały system waży zaledwie 7 kg. Z pewnością zmieści się do auta, a przed organizowanym przez Ciebie wydarzeniem nie sprawi problemu podczas przenoszenia na scenę.

Cena regularna 2599 zł. Cena promocyjna 2399 zł.

Przejdź do produktu >