Najlepsze głośniki na domowe party do 2000 zł

Zbliżają się Andrzejki i Mikołajki, przed nami jeszcze święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester. Każde z tych wydarzeń to czas związany z domowymi przyjęciami, muzyką oraz spotkaniami w gronie przyjaciół i rodziny. Oczywiście napoje, przekąski i dekoracje mieszkania są niezwykle ważne, ale warto zadbać tutaj jeszcze o jeden element – przyjemne tło muzyczne w dobrej jakości. Ten składnik udanej imprezy pozytywnie wpłynie na świąteczną atmosferę i najprawdopodobniej zachęci gości do tańca. Poniżej mamy okazję zaprezentować Państwu cztery niewielkie głośniki do 2000 zł, które wspaniale sprawdzą się właśnie podczas domowej imprezy.

Bose Soundlink Color

Co prawda, został zaprojektowany z myślą o podróżach, ale jest równie świetny na małe domowe przyjęcia. Najmniejszy spośród wszystkich tutaj pokazanych, jego waga to 540 gramów. Posiada mocną konstrukcję oraz dopasowaną i miękką silikonową obudowę, dzięki której nie zniszczy się tak szybko. Jest odporny na wilgoć, więc gotowanie z nim kolacji wigilijnej czy sylwestrowej będzie prawdziwą przyjemnością. Jego jakość jest najgorsza ze wszystkich prezentowanych w tym zestawieniu, ale wciąż najlepsza w swojej klasie i przedziale cenowym wśród głośników do 600 zł. Czas pracy baterii to 8 godzin. Głośnik SoundLink Color II zapewnia niezawodny zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m i bezproblemowe łączenie. Można szybko przełączać się między dwoma podłączonymi urządzeniami. Głośnik zapamiętuje osiem ostatnio wykorzystywanych urządzeń, dlatego połączenie z telefonem, tabletem brata lub laptopem dziewczyny nigdy nie będzie problemem. Dostępny w czterech kolorach.

Cena regularna 595 zł brutto.

Przejdź do produktu >

Bose SoundLink Revolve

Jest mniejszą wersją SoundLink Revolve +. Ten przenośny bezprzewodowy głośnik Bluetooth zapewnia wielokierunkowy dźwięk, gwarantując równomierną głośność na całym obszarze odsłuchu – 360°. Dzięki temu podczas przyjęcia, goście mogą słuchać muzyki praktycznie w każdym miejscu pomieszczenia. Pasywne radiatory zapewniają wysoką jakość niskich tonów oraz ograniczają niepotrzebne drgania. Mały, poręczny ze świetną jakością odtwarzania dźwięku – gość VIP na każdej domowej imprezie. Niezwykle żywotny akumulator pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki nawet do 12 godzin. Wodoodporna konstrukcja głośnika SoundLink Revolve pozwala bez obawy korzystać z niego w wielu miejscach np. przy zlewie kuchennym. Aplikacja Bose Connect ułatwia podłączanie i automatyczne przełączanie pomiędzy urządzeniami Bluetooth. Twoi goście mogą przejąć sterowanie i pobawić się w DJ’a, ciesząc się ulubioną muzyką. Na specjalne okazje, kiedy głośno wciąż jeszcze wydaje się za cicho, można użyć aplikacji do podłączenia dwóch głośników SoundLink Revolve w trybie Party. Dostępny w dwóch kolorach.

Cena regularna 849 zł brutto. Cena w promocji do końca listopada 719 zł brutto.

Przejdź do produktu >

Bose Soundlink Revolve +

W chwili obecnej jest jednym z najlepszych bezprzewodowych głośników Bose na rynku. Charakteryzuje się głębokim i oszałamiającym dźwiękiem emitowanym we wszystkich kierunkach. Dzięki temu na przyjęciu zapewni jednolite wrażenia wszystkim gościom, bez względu gdzie zostanie postawiony. Jeśli przy ścianie – dźwięk będzie się od niej odbijał, a wrażenia uczestników będą podobne do tych jak na koncercie. Głośnik jest wyposażony w elastyczny uchwyt, który pozwala zabrać muzykę w dowolne miejsce. Tak jak jego wodoodporna konstrukcja. Wewnątrz urządzenia znajduje się niezwykle wydajny przetwornik i dwa pasywne radiatory, a także wielokierunkowy deflektor akustyczny. Akumulator litowo-jonowy pozwala na 16 godzin odtwarzania. Wystarczy na cały dzień imprezy! Tak samo jak w głośniku Soundlink Revolve, tak i tutaj możliwe jest połączenie dwóch głośników w trybie Party. Niezbędna do tego będzie aplikacja Bose Connect. Dostępny w dwóch kolorach.

Cena regularna 1299 zł brutto. Cena promocyjna do końca listopada 1129 zł brutto.

Przejdź do produktu >

Bose Home Speaker 500

Najdroższy produkt w tym zestawieniu, ale trzeba przyznać, że też najlepszy. Jedna z nowości na rynku Bose, która miała swoją premierę pod koniec września 2018 r. Bose Home Speaker 500 ma najlepsze pokrycie dźwiękiem wśród inteligentnych głośników. Potrafi wypełnić przestrzennym dźwiękiem stereo każdą domową imprezę i ułatwić sterowanie ulubioną muzyką. Wewnątrz głośnika znajdują się dwa skierowane w przeciwnych kierunkach niestandardowe przetworniki, dzięki którym dźwięk odbija się od ścian. Home Speaker 500 brzmi i wygląda zachwycająco. Obudowa z anodowanego aluminium sprawia, że głośnik jest elegancki, wytrzymały oraz pasuje do każdego pomieszczenia. Trzeba podkreślić, że to urządzenie należy do nowej serii głośników inteligentnych i głośników soundbar. Dzięki Bose Home Speaker 500 i aplikacji Bose Music – muzyka, filmy i telewizja zyskają na atrakcyjności, nie tylko podczas domowych przyjęć. Dostępny w dwóch kolorach.

Cena regularna 1999 zł brutto.

Przejdź do produktu >