meta_description

CUBEVISION MODULE

dodatkowe informacje:

---
Wejście do świata automatyki budynkowej nie było jeszcze nigdy takie proste: CUBEVISIONMODULE oferuje konfigurację oraz operację na najbardziej niezbędnych funkcjach wysokiej klasy wizualizacji. CUBEVISION wizualizacja i CUBEVISION MOBILE bazują na aplikacjach internetowych, które oferują interfejs użytkownika na prawie każdym urządzeniu. To oznacza, że smartphony, tablety itp. stają się podręcznym i mobilnym centrum kontroli domu. Intuicyjny edytor CUBEVISION zintegrowany z urządzeniem może być wywołany (uruchomiony), i obsługiwany za pomocą przeglądarki internetowej. Liczba kontrolowanych elementów takich jak multimedia, kontrolery RGBW, kamery IP itp. jest nieograniczona. Funkcjonalność systemu muliti-room pozwala na kontrolę odtwarzacza Sonos® I naszego AUDIOMODULE. Poprzez zaimplementowanie protokołu KNXnet/IP urządzenie może być użyte jako ruter IP,  dzięki czemu jest on w pełni połączony w sieć z KNX. 

PROSTOTA

“CUBE” jest automatycznie tworzony po podaniu liczby pięter i pomieszczeń. Każdemu pomieszczeniu nadawany jest indywidualny wygląd oraz obraz w tle. Wymagane elementy kontrolujące łatwo łączy się z grupami adresowymi. Automatycznie dodawane są one do konkretnego wyglądu i pozycji. Na żądanie CUBEVISION MOBILE automatycznie generuje się pełna i kompletna wersja z wizualizacji CUBEVISION.  

WEB APP

Aplikacje WEB APP ogromnie wpływają na wydajność aplikacji. Dostępne są w serwisie Google Play Store oraz Apple AppStore. To upraszcza i zapewnia idealny dostęp do urządzeń.

NIEOGRANICZONY

Liczba użytkowników jest nieograniczona. Nie ma limitu kontrolowanych elementów takich jak kontrolery multimediów, sterowniki zmiany kolorów RGBW, kamery IP. Jedynym utrudnieniem są ograniczenia urządzeń. Aplikacja może zostać zainstalowana na wielu tabletach, smartphonach lub na panelach dotykowych z systemami operacyjnymi. 

INTEGRATED

Inteligentna technologia CUBEVISON pozwala na zbudowanie systemu wizualizacji, która może być używana zarówno na wszelkiego typu urządzeniach przenośnych jak i na standardowych systemach operacyjnych. To oznacza, że użytkownik ma zawsze dostęp do wizualizacji. Dodatkowo dzięki automatycznej adaptacji do rozmiaru wyświetlacza, obraz zawsze jest w optymalnej rozdzielczości. 

DODATKI

Kontrolowanie odtwarzacza Sonos oraz nowego produktu od BAB Technologie AUDIOMODULE, sprawia, że funkcjonalność system mulit-room jest szczególnie wygodna. Nowy styl prezentowania wykresów z unikalną funkcją zatrzymania oferuje opcje szczegółowego wyświetlania i porównywania grafik i wykresów.

RUTER

Jako w pełni funkcjonalny IP router CUBEVISIONMODULE jest rozwiniętym węzłem w  sieci KNX. Ponadto, umożliwia to bardzo proste łączenie dodatkowego oprogramowania do komunikacji z programem ETS. Obniża to koszt i upraszcza posługiwanie się nim.