meta_description

Audio Module

dodatkowe informacje:

---
AUDIOMODULE to urządzenie klienckie do transmisji strumieniowej za pośrednictwem sieci. Opcjonalnie dostępne jest z wyjściem liniowym (Line-Out) lub wyjściem głośnikowym. Urządzenie jest przystosowane do montażu na szynie din w szafie rozdzielczej. Jest łatwe w konfiguracji poprzez internetowy interfejs użytkownika. Oparty na sprawdzonej technologii Squeezbox jest zintegrowany z standardem KNX® oraz EnOcean®. System w mgnieniu oka łączy się z urządzeniami Logitech™ Media Server i eibPort. Poza możliwością odtwarzania muzyki z serwera lokalnego, możliwe jest także odtwarzanie muzyki z aplikacji Spotify.

WSZECHSTRONNY
AUDIOMODULE jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla budynków komercyjnych, publicznych jak i dla budownictwa prywatnego. Nie ma znaczenia czy jest to pokój hotelowy czy domek wolnostojący, proponujesz swoim klientom profesjonalny system multiroom. W zależności od typu, AUDIOMODULE może działać w połączeniu ze wzmacniaczem lub bezpośrednio podłączony do głośników.

MULTIROOM
AUDIOMODULE bazuje na technologii Squeezbox, która jest optymalnym rozwiązaniem dla instalacji mulitroom. Na jedną strefę powinno być podłączone do sieci lokalnej jedno urządzenie. Za pomocą sieci, serwer mulitmedialny Logitech™ przesyła pliki muzyczne do AUDIOMODUŁU.

BEZPIECZEŃSTWO
Technologia Squeezebox™ obecna na rynku od lat, jest w pełni rozwiniętym produktem. AUDIOMODULE bazuje na protokole xPL (eXtremely simPle protocol – ekstremalnie prosty protokół), który prawie nie obciąża sieci. Wbudowanie go w jednostkę sub-dystrybucyjną zabezpiecza przed manipulacją i daje dostęp tylko upoważnionym osobą. Zwiększa to niezawodność i czyni urządzenie bezpiecznym.

ZINTEGROWANE
W celu dodania AUDIOMODULE do automatyki budynkowej można użyć EIBPORT i za pomocą kilku prostych kroków cieszyć się z jego funkcji. Nieistotne czy korzystamy z sensorów w standardzie KNX, czy EnOcean, przez SMS, czy za pomocą specjalnych elementów wizualizacji. Integrując AUDIOMODULE z EIBPORT, otrzymujemy zupełnie nowe możliwości i zastosowania. Istnieje możliwość zintegrowania włączania ulubionej stacji radiowej wraz z włączaniem światła np. o poranku w łazience. 

DYNAMICZNY
Dzięki wtyczce ExPL, kontrola jednostki jest rozszerzona o dynamiczne zarządzanie playlistą. Oznacza to, że utworzona na serwerze playlista jest automatycznie rozpoznawana i natychmiastowo dostępna do użytku. Identycznie działa, jeżeli chodzi o zdjęcia okładek poszczególnych albumów

PROSTOTA
Urządzenie działa w trybie podłącz i używaj (plug ’n’ play). Po podłączeniu i przydzieleniu serwera multimediów, muzyka jest natychmiast dostępna na AUDIOMODULE.  Dla konfiguracji AUDIOMODULE oferujemy interfejs dostępny za pośrednictwem internetu i nie tylko.

AUDIOMODULE jako klient
AUDIOMODULE działa z technologią Squeeze slave (klient) i automatycznie loguje się do Logitech™ Media Server. Server przesyła muzykę z twardego dysku do modułu  KNX® lub sensory EnOcean®.

AUDIOMODULE– STANDALONE
AUDIOMODULE działa jak Logitech™ Media Server. Muzyka jest dostępna zarówno na lokalnie podpiętej pamięci USB lub za pomocą połączenia sieciowego. Każdy smartphone czy tablet posiadający podłączanie UPnP oraz aplikacje kontrolującą transfer muzyki z ze źródła do AUDIOMODULE. W zależności od aplikacji muzyka może być także odtwarzana ze smartphone.