meta_description

Control W

dodatkowe informacje:

---

Control W – Komfort i oszczędność


Control W jest aplikacją dedykowaną dla urządzeń eibPort. Program umożliwia sterowanie lokalnie komponentami KNX poprzez komputer, jest w stanie obsłużyć do 100 wizualizacji na jeden eibPort.

Control W zapewnia wygodne sterowanie źródłami światła, a także temperaturą pokoju dla poszczególnych pomieszczeń. Co daje efektywną pracę przy indywidualnych ustawieniach użytkownika.
Dla właściciela budynku jest to doskonałe narzędzie przynoszące ogromne oszczędności. Dodatkowo aplikacja zastępuje tradycyjny osprzęt elektro-instalacyjny. Ponadto, po zapisaniu ustawień w programie nie trzeba pozostawiać uruchomionego komputera sterującego, dlatego że wszystkie ustawienia zapisują są na urządzeniu eibPort.

Dzięki graficznemu interfejsowi użytkownik nie musi edytować plików konfiguracyjnych za pomocą edytorów tekstowych. Import danych ETS® dodatkowo upraszcza przypisanie adresów.

Zmiany w zarządzaniu obiektem można dokonać w prosty sposób – poprzez dostosowanie oprogramowania, bez zmian w infrastrukturze budynku przez montaż nowych urządzeń sterujących. Dzięki czemu koszty instalacyjne zostaną zmniejszone.

Oprogramowanie dla eibPort