meta_description

eibPort Version 3

dodatkowe informacje:

Model:

Sterowanie i obsługa za pomocą wizualizacji dzięki bramce do zarządzania Twoim budynkiem.

Urządzenie EIBPORT łączy zarządzenie Twoimi budynkiem z Siecią i urządzeniami domowej rozrywki. W ten sposób łączy różne techniki komunikacji. Poza protokołem KNX, Powernet KNX TP komunikuje się również z system radiowym EnOcean. Opcjonalnie dostępna jest funkcja połączeń GSM. Za pośrednictwem interfejsu sieciowego, można na przykład włączyć projektor lub rozpocząć odtwarzanie preferowanej listy plików mp3 za pomocą jednego przycisku. Ponadto eibPort oferuje wyśmienitą wizualizacje przeznaczoną do sterownia całym budynkiem.

Konfiguracja urządzenia jest zarówno prosta jak i intuicyjna. Zarządzanie budynkiem może być realizowane lokalnie jak i przez urządzenia peryferyjne takie jak PC, laptop, tablet, czy smartphone. Jedyne czego potrzebuje urządzenie to zainstalowanej przeglądarki internetowej.

Wbudowane możliwości pozwalają na skonfigurowanie samoczynnych funkcji taki jak odmierzanie czasu, sceny oraz funkcje logiczne. Jest to możliwe bez uruchamiania dodatkowej wizualizacji nawet w przypadku kiedy zakresy adresów grupowych się pokrywają. Dodatkowo można zdalnie zaprogramować urządzenia EIB/KNX poprzez aplikacje ETS. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w głównej tablicy rozdzielczej.

Urządzenie jest bardzo przyjazne środowisku ze względu na niskie zużycie energii elektrycznej. Zapotrzebowanie na energię poniżej 5 W.

Dodatkowo EIBPORT w wersji 3 jest wyposażony w terminale 1-Wire i cztery S0-Terminal. Połączenie w technologii 1-Wire odbywa się za pośrednictwem portu USB. Główną zaleta połączenia za pomocą 1-Wire jest możliwość podłączenia tańszych czujników obecności oraz temperatury

W ofercie dostępnych jest 8 różnych modeli
  • eibPort LAN KNX-TP
  • eibPort LAN KNX  + EnOcean
  • eibPort LAN KNX + GSM
  • eibPort LAN Powernet KNX
  • eibPort LAN Powernet KNX + EnOcean
  • eibPort LAN Powernet KNX + GSM
  • eibPort LAN EnOcean+GSM
  • eibPort LAN EnOcean