meta_description

ABB-WelcomeTouch®

dodatkowe informacje:

Kolory:
Dzięki ABB-WelcomeTouch® widoczne jest wszystko, co dzieje się przed drzwiami. Obraz z kamery pojawia się automatycznie, gdy ktoś dzwoni do drzwi. Wyświetlacz dotykowy XXL o wysokiej rozdzielczości o przekątnej 17,8 cm (7") pokazuje wtedy naprawdę wszystko, co dzieje się przed drzwiami domu. Podczas rozmowy można robić zdjęcia. W razie nieobecności dla bezpieczeństwa automatycznie wykonywane są trzy zdjęcia osoby dzwoniącej do drzwi w odstępie trzech, pięciu i siedmiu sekund. Sześć klawiszy szybkiego dostępu umożliwia intuicyjną obsługę. W ten sposób można bezpośrednio sterować otwieraniem drzwi, wyciszaniem i oświetleniem korytarza.

ABB-Welcome można stosować zarówno w nowym budownictwie, jak i do późniejszego montażu przy modernizacji nieruchomości wszelkiego rodzaju. Innowacyjna technika magistrali dwuprzewodowej pozwala na łatwy i szybki montaż urządzenia przez jedną osobę.

Zestawienie kolorów.
Dyskretna integracja lub silny kontrast – ABB-WelcomeTouch® dostępny jest w trzech ponadczasowych kolorach. W białym satynowomatowym, srebrnoaluminiowym i antracytowym matowym. Te warianty dają się doskonale kombinować z licznymi seriami przełączników Busch-Jaeger. Dzięki temu można jednolicie aranżować pomieszczenia.

Wspaniałe widoki.
Za drzwiami domu. Wyświetlacz dotykowy XXL o wysokiej rozdzielczości o przekątnej 17,8 cm (7") pokazuje także dotychczas ukryte szczegóły przed drzwiami domu.Sterowanie za pomocą App.
Pełna kontrola bez konieczności wstawania z sofy. ABB-Welcome App przenosi inteligentne systemy komunikacji domofonowej na smartfony i tablety. Dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa. Obojętnie, z jakiego miejsca - każdy gość jest natychmiast widoczny i można go rozpoznać, wpuścić do środka i powitać. Działa tylko w połączeniu z płatnym systemem ABB-Welcome IP-Gateway.Przebieg.
Na życzenie zapamiętuje po prostu wszystko. Na ABB-WelcomeTouch® zapisywane i archiwowane są zdjęcia wszystkich gości – w celu pełnego monitorowania domu. Spontanicznie w trakcie rozmowy lub automatycznie z trzema zdjęciami po naciśnięciu dzwonka przy włączonej funkcji nieobecności.Prosta obsługa.
Wszystko oczywiste. Szybką i intuicyjną obsługę umożliwia panel dotykowy o wysokiej rozdzielczości w połączeniu z sześcioma czytelnymi klawiszami szybkiego dostępu. Za ich pomocą można bezpośrednio i pewnie sterować m. in. otwieraniem drzwi, wyciszaniem i oświetleniem korytarza. Dzięki temu ABB-WelcomeTouch® jest niezawodnym systemem na wszystkich etapach życia.Cyfrowa ramka fotograficzna.
Na ulubione zdjęcia na ścianie. Zawsze wtedy, gdy ABB-WelcomeTouch® nie jest używany. Z dostępną w handlu kartą SD można z wysoką rozdzielczością wyświetlić na wyświetlaczu dotykowym dodatkowe pliki z komputera lub aparatu fotograficznego.