meta_description

Zewnętrzna stacja wideo

dodatkowe informacje:

Kolory:
Ta komfortowa stacja dzwonka umożliwia jednoczesne widzenie i słyszenie dzięki trybowi pełnodupleksowemu. Czysty dźwięk po obu stronach drzwi wejściowych zapewnia system tłumienia zakłócających odgłosów. Stacje zewnętrzne Busch-Welcome® są dostępne w wersji do montażu pod- lub natynkowego, w zależności od wymagań. Ewentualne doposażenie istniejącej instalacji dzwonka jest szybkie i łatwe, dzięki zastosowanej technice magistrali dwuprzewodowej. Ponadto zewnętrzna stacja wideo Busch-Welcome® posiada inteligentny czujnik światła. Gdy jest zbyt ciemno, aktywuje on po dźwięku dzwonka sześć diod LED na podczerwień. A kamera przełącza się na tryb czarno-biały. Gwarantuje to optymalne rozpoznanie twarzy. W ten sposób goście są dobrze widoczni, nawet w całkowitych ciemnościach. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów stacje zewnętrzne Busch-Welcome® wykonane są ze stali nierdzewnej lub malowanego proszkowo metalu w kolorze białym satynowomatowym.

Dla każdej wersji można wybrać maks. trzy moduły przycisków, dzięki czemu idealnie nadają się one do domów jedno-, dwu- i trzyrodzinnych. Dla domów z wieloma mieszkaniami i domów wielorodzinnych stacja zewnętrzna wideo Busch-Welcome® oferuje 4, 6, 8 lub 12 dzwonków.

Warianty modelu.
Wytrzymała i odporna na działanie czynników środowiskowych zewnętrzna stacja wideo Busch-Welcome® jest dostępna w wersji ze stali nierdzewnej (szczotkowanej) i w kolorze białym satynowomatowym (powlekany metal).Doskonałe oświetlenie w nocy.
Inteligentny czujnik. Zależnie od oświetlenia otoczenia sześć diod podczerwieni włącza się lub wyłącza. A kamera przełącza się na tryb czarno-biały. Gwarantuje to optymalne rozpoznanie twarzy. W ten sposób goście są dobrze widoczni, nawet w całkowitych ciemnościach.Kamera zewnętrznej stacji wideo Busch-Welcome®.
Kolorowa kamera wysokiej jakości przekonuje modułem odpornym na zadrapania i ogień i daje się regulować pod kątem indywidualnych warunków otoczenia domu.Bardzo dobra jakość komunikacji.
Zintegrowana funkcja głośnomówienia. Dzięki trybowi pełnodupleksowemu możliwe jest jednoczesne mówienie i słuchanie. Czysty dźwięk po obu stronach drzwi zapewnia system tłumienia zakłócających odgłosów.Doskonała integracja.
Dwuprzewodowa magistrala sprawia, że montaż wideodomofonów Busch-Welcome® na skrzynkach na listy, tablicach z dzwonkami i bocznych częściach drzwi jest dziecinnie prosty. Moduł podstawowy audio z mikrofonem i głośnikiem można łatwo połączyć z kamerą i rozszerzeniem przycisków do liczby 99 sztuk.Pole detekcji.
Obejmuje ona bardzo szerokie pole widzenia 104° (po przekątnej) i można ją indywidualnie dostrajać mechanicznie do otoczenia w zakresie 15° (poziomo/pionowo). Zapewnia niezawodne rozpoznawanie osób w obszarze wejściowym. Nawet w ciemnościach, dzięki podświetleniu twarzy LED, które włącza się automatycznie po naciśnięciu dzwonka.Bogaty wybór dzwonków.
Dla każdego dzwonka można wybrać maks. trzy moduły przycisków, dzięki czemu idealnie nadają się one do domów jedno-, dwu- i trzyrodzinnych. Dla domów z wieloma mieszkaniami i domów wielorodzinnych stacja zewnętrzna wideo Busch-Welcome® oferuje 4, 6, 8 lub 12 dzwonków.