meta_description

Zewnętrzna stacja audio

dodatkowe informacje:

Kolory:
Dzwonek zewnętrznej stacji audio Busch-Welcome® jest czystą wersją audio. Dzięki trybowi pełnodupleksowemu możliwe jest jednoczesne widzenie i słyszenie. Czysty dźwięk po obu stronach drzwi wejściowych zapewnia system tłumienia zakłócających odgłosów. Stacje zewnętrzne Busch-Welcome® są dostępne w wersji do montażu pod- lub natynkowego, w zależności od wymagań. Ewentualne doposażenie istniejącej instalacji dzwonka jest szybkie i łatwe, dzięki zastosowanej technice magistrali dwuprzewodowej. Wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów stacje zewnętrzne Busch-Welcome® wykonane są ze stali nierdzewnej lub malowanego proszkowo metalu w kolorze białym satynowomatowym.

Warianty modelu.
Wytrzymała i odporna na działanie czynników środowiskowych zewnętrzna stacja wideo Busch-Welcome® jest dostępna w wersji ze stali nierdzewnej (szczotkowanej) i w kolorze białym satynowomatowym (powlekany metal).Bardzo dobra jakość komunikacji.
Zintegrowana funkcja głośnomówienia. Dzięki trybowi pełnodupleksowemu możliwe jest jednoczesne mówienie i słuchanie. Czysty dźwięk po obu stronach drzwi zapewnia system tłumienia zakłócających odgłosów.Doskonała integracja.
Dwuprzewodowa magistrala sprawia, że montaż wideodomofonów Busch-Welcome® na skrzynkach na listy, tablicach z dzwonkami i bocznych częściach drzwi jest dziecinnie prosty. Moduł podstawowy audio z mikrofonem i głośnikiem można łatwo połączyć z kamerą i rozszerzeniem przycisków do liczby 99 sztuk.Bogaty wybór dzwonków.
Dla każdej wersji można wybrać maks 3 moduły przycisków, dzięki czemu idealnie nadają się one do domów jedno- dwu- i trzyrodzinnych. Dla domów z wieloma mieszkaniami i domów wielorodzinnych stacja zewnętrzna audio Busch-Welcome® oferuje 4, 6, 10 lub 15 dzwonków.