meta_description

Wewnętrzna stacja audio

dodatkowe informacje:

Kolory:
Stacja z funkcją mówienia, słuchania i otwierania drzwi posiada funkcjonalny wygląd i umożliwia intuicyjną obsługę dzięki dużym klawiszom szybkiego dostępu do otwierania drzwi, wyciszania i oświetlenia korytarza. Dzięki trybowi pełnodupleksowemu możliwe jest jednoczesne widzenie i słyszenie.ntuicyjna obsługa.
Zrozumiałe symbole podstawowych funkcji.

Elektrozaczep.
Otwiera elektryczny zamek drzwi. Przycisk świeci się, gdy ktoś dzwoni do drzwi a sygnalizuje to także sygnał optyczny. Po naciśnięciu przycisk przez pięć sekund świeci światłem zielonym.

Oświetlenie.
Włącza oświetlenie korytarza. Po naciśnięciu przycisku symbol przez pięć sekund świeci światłem zielonym.

Wyciszenie.

Wyłącza mikrofon stacji wewnętrznej w trakcie rozmowy. W ten sposób gość pod drzwiami nie słyszy, o czym się mówi. W ten sposób można również wyciszyć dzwonek. Po 10 godzinach dzwonek włącza się automatycznie. Gdy mikrofon jest wyłączony, symbol świeci kolorem czerwonym.można w łatwy sposób w dowolnej chwili aktywować na pokrywie wyświetlacza. Dla rozróżnienia dzwonka do drzwi i na piętrach do wyboru jest pięć dźwięków dzwonków. Głośność dzwonka i domofonu można dowolnie ustawiać..Funkcjonalna stylistyka.
Przejrzyste i wyraźne dla oka. Przyciski funkcyjne z podświetlanymi symbolami wskazują aktualne aktywny przycisk. Szczególnie praktyczne w ciemnościach.