meta_description

Virtually Invisible® 891

dodatkowe informacje:

---

Czemu głośniki Virtually Invisible® zawdzięczają swoją doskonałą jakość dźwięku?
Głośniki Virtually Invisible® są wyposażane w przetwornik niskotonowy (o średnicy 17,8 cm w modelach 891 i 791 i 12,7 cm w przypadku modeli 691 i 591) oraz dwa przetworniki wysokotonowe. Przetworniki wysokotonowe wykorzystują technologię Stereo Everywhere®, która zapewnia bardziej zrównoważony i przestrzenny dźwięk praktycznie w każdym miejscu pomieszczenia. Pozwala to użytkownikowi na większą swobodę, jeśli chodzi o wybór miejsca odsłuchowego podczas oglądania filmów i słuchania muzyki.

W jakiego rodzaju konstrukcjach ścian można zamontować głośniki Virtually Invisible®?
Głośniki Virtually Invisible® można zamontować w ramowej konstrukcji drewnianej pokrytej płytą ścienną okładzinową z gipsu, zaprawy i łat, boazerii lub podobnych. Instalować je można w ścianach chronionych izolacją w formie maty z ciągliwego włókna szklanego lub wdmuchiwanej celulozy, ale nie w ścianach pokrytych sztywną pianką lub azbestem.

Czy mogę zamontować głośniki Virtually Invisible® samodzielnie?
Tak. Głośniki Virtually Invisible® wykorzystują rozwiązania techniczne w zakresie montażu, które stały się wyznacznikiem jakości w branży. Jeśli masz wprawę w cięciu w suchym tynku i operowaniu śrubokrętem, z łatwością zainstalujesz głośnik własnoręcznie. Poziom trudności w instalowaniu okablowania głośnika zależy od konstrukcji samego domu.