meta_description

System głośników 201®

dodatkowe informacje:

---

Dźwięk wypełniający całe pomieszczenie z uniwersalnych głośników. System głośników Bose® 201® Direct/Reflecting® jest stworzony do użytku jako domowe stereo, w mniejszych pomieszczeniach lub w systemie kina domowego z systemem dźwięku przestrzennego.

Głośniki stereo 201® korzystają z opatentowanej technologii Direct/Reflecting® i odtwarzają dźwięk podobny do słyszanego podczas występów na żywo. Publiczność w salach koncertowych słyszy mieszankę dźwięków odbitych i bezpośrednich docierających z różnych kierunków w różnym czasie. Innowacyjna technologia Bose® Direct/Reflecting® odtwarza ten efekt, odbijając dźwięk od ścian i innych płaskich powierzchni.

Zamiast skupiać efekty stereo w jednym miejscu, technologia Stereo Everywhere® zapewnia pełny dźwięk stereofoniczny w całym obszarze odsłuchu. Można więc cieszyć się realistycznym, przestrzennym dźwiękiem w niemal każdym miejscu pokoju niezależnie od tego, czy się siedzi, czy stoi.

Głośniki półkowe to jedne z najlepszych głośników Bose® do studia lub biura. Można ich używać z elementami systemu stereo lub podłączyć do kina domowego jako głośniki do odtwarzania dźwięku przestrzennego z kanałów przedniego lub tylnego.

Więcej funkcji

Technologia głośników Direct/Reflecting® stwarza naturalne wrażenie przestrzenności jak w sali koncertowej poprzez mieszanie odbitego i bezpośredniego dźwięku.

Głośniki wysokotonowe Stereo Targeting, wykorzystując precyzyjnie ustawione, opatentowane przetworniki o średnicy 5,08 cm, dostarczają zbalansowany, realistycznie przestrzenny dźwięk stereo w całym obszarze odsłuchu.

Otwór rozszerzany ku dołowi, który redukuje zawirowania powietrza. Geometrie głośnika niskotonowego i otworu wzajemnie się uzupełniają, aby dźwięk był czystszy i mocniejszy w zakresie niskich częstotliwości, zwłaszcza przy wysokiej głośności.

 

Możliwość rozbudowy systemu kina domowego o dźwięk jakości kinowej — z zachowaniem wyglądu kina domowego — jeśli ten produkt zostanie połączony z dowolnym innym systemem głośników Direct/Reflecting®.

 

Głośnik Stereo Everywhere® zapewnia zbalansowany dźwięk stereo na dużej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu technologii Bose głośniki pozwalają cieszyć się zbalansowanym dźwiękiem w całym obszarze odsłuchu w przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników, z których dźwięk płynie głównie w jednym kierunku.

Technologia Spatial Dispersion zapewnia łagodniejszą charakterystykę przestrzenną w wyższych częstotliwościach i szerszy rozkład dźwięku.

Głośnik niskotonowy z dużym wychyleniem membrany (16,51 cm) zapewnia bogate, niskie częstotliwości i czysty, zbalansowany dźwięk w całym pomieszczeniu.

Zminiaturyzowana konstrukcja do ustawienia na półce wtapia się w wystrój wnętrza. Te głośniki mogą służyć jako główne, dodatkowe lub przestrzenne głośniki kina domowego zarówno do odtwarzania muzyki, jak i filmów.

Automatyczny układ ochronny zapobiega przesterowaniu głośników i zapewnia większą niezawodność przez minimalizowanie zakłóceń podczas słuchania.

Testowane przez komputer SYNCOM® głośniki należące do najlepszych w branży audio pod względem poziomu jakości i niezawodności.