meta_description

System głośników 301®

dodatkowe informacje:

---

Półkowe głośniki stereo Bose® 301® Direct/Reflecting® zwiększają przestrzenność i czystość muzyki i ścieżek filmowych. Są wystarczająco małe, aby bez problemu ustawić je na półce lub w szafce pod telewizor. Korzystają z zaawansowanych technologii Bose®, aby przekazać jak najwięcej emocji towarzyszących występom na żywo.

Muzyka na żywo dociera do uszu i wyzwala emocje dzięki mieszance dźwięku bezpośredniego i odbitego. Technologia głośników Direct/Reflecting® odtwarza ten efekt, aby zapewnić dźwięk przestrzenny podobny do tego w sali koncertowej lub teatrze.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników, które skupiają efekty stereo w wybranym miejscu, głośniki stereo Bose® 301® zapewniają jakość dźwięku Stereo Everywhere®. Zastosowane w nich opatentowane technologie sprawiają, że można cieszyć się zrównoważonym dźwiękiem stereo niemal w każdym miejscu pomieszczenia.

Przestrzenny dźwięk w filmach i nie tylko

Najlepsze głośniki firmy Bose® do ustawienia na półce mogą być używane również jako główne, poboczne i przestrzenne głośniki kina domowego. Wystarczy podłączyć głośniki Bose® 301® do odbiornika dźwięku przestrzennego, aby cieszyć się porywającym dźwiękiem ze swojego kina domowego.

Jeśli masz system Lifestyle®, głośniki Bose® 301® umożliwią Ci słuchanie muzyki w innym pokoju w Twoim domu. Po prostu podłącz je wraz ze wzmacniaczem SA-3 do systemu Lifestyle® i słuchaj muzyki w jednym pokoju, gdy pozostali członkowie rodziny będą oglądać film w innym — w tym samym czasie, przy użyciu tego samego systemu.

Więcej funkcji

Technologia głośników Direct/Reflecting® stwarza naturalne wrażenie przestrzenności jak w sali koncertowej poprzez mieszanie odbitego i bezpośredniego dźwięku.

Otwór rozszerzany ku dołowi, który redukuje zawirowania powietrza. Geometrie głośnika niskotonowego i otworu wzajemnie się uzupełniają, aby dźwięk był czystszy i mocniejszy w zakresie niskich częstotliwości, zwłaszcza przy wysokiej głośności.

Głośniki wysokotonowe Stereo Targeting, wykorzystując precyzyjnie ustawione, opatentowane przetworniki o średnicy 5,08 cm, dostarczają zbalansowany, realistycznie przestrzenny dźwięk stereo w całym obszarze odsłuchu.

Możliwość rozbudowy systemu kina domowego o dźwięk jakości kinowej — z zachowaniem wyglądu kina domowego — jeśli ten produkt zostanie połączony z dowolnym innym systemem głośników Direct/Reflecting®.

Głośnik Stereo Everywhere® zapewnia zbalansowany dźwięk stereo na dużej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu technologii Bose głośniki pozwalają cieszyć się zbalansowanym dźwiękiem w całym obszarze odsłuchu w przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników, z których dźwięk płynie głównie w jednym kierunku.

Jeden głośnik wysokotonowy (5,08 cm) skierowany wstecz kieruje dźwięk w tył i na boki głośnika. Połączenie odbitych i bezpośrednich dźwięków tworzy naturalny, przestrzenny dźwięk, jak podczas koncertu na żywo.

Technologia Spatial Dispersion zapewnia łagodniejszą charakterystykę przestrzenną w wyższych częstotliwościach i szerszy rozkład dźwięku.

Głośnik niskotonowy z dużym wychyleniem membrany (20,32cm) zapewnia bogate, niskie częstotliwości i czysty, zbalansowany dźwięk w całym pomieszczeniu.

Zminiaturyzowana konstrukcja do ustawienia na półce wtapia się w wystrój wnętrza. Te głośniki mogą służyć jako główne, dodatkowe lub przestrzenne głośniki kina domowego zarówno do odtwarzania muzyki, jak i filmów.

Automatyczny układ ochronny zapobiega przesterowaniu głośników i zapewnia większą niezawodność przez minimalizowanie zakłóceń podczas słuchania.

Testowane przez komputer SYNCOM® głośniki należące do najlepszych w branży audio pod względem poziomu jakości i niezawodności.