meta_description

Bose® Computer MusicMonitor™

dodatkowe informacje:

Kolory:

Najmniejszy, dwuelementowy system głośników komputerowych od firmy Bose zapewnia dźwięk o wiele lepszy, niż wskazywałby na to rozmiar. System Computer MusicMonitor® jest polecany, jeśli laptop lub komputer PC jest głównym źródłem rozrywki, a użytkownikowi zależy na jakości dźwięku i eleganckim, ale nierzucającym się w oczy systemie.

Computer MusicMonitor® zapewnia wysokiej jakości dźwięk z komputera z głębokimi niskimi tonami, którego zwykle można spodziewać się po większych głośnikach lub systemie składającym się z trzech elementów, w tym modułu basowego. Jest to alternatywa dla ludzi poważnie podchodzących do jakości dźwięku, którzy wolą niewielkie rozwiązanie dwuelementowe oferujące wyjątkową jakość i prostotę.

Taka doskonała jakość dźwięku wynika z zastosowania innowacyjnej technologii wzmacniacza Bose® połączonej z opatentowaną konstrukcją akustyczną, wysoko wydajnymi głośnikami neodymowymi i funkcją przetwarzania sygnału cyfrowego Bose®. Wszystko to sprawia, że głośniki Computer MusicMonitor® generują dźwięk, jakiego nie można uzyskać z żadnych innych głośników tej wielkości. Warto to sprawdzić osobiście.

Dobrze zaprojektowany i łatwy w obsłudze

W ramach eleganckiego systemu zapewnia pełnię brzmienia i szczegółowość, której nie było wcześniej słychać w ulubionych utworach, programach radiowych itp. Jego dyskretna konstrukcja zajmuje mało miejsca i doskonale pasuje do niemal każdego biurka lub stanowiska roboczego z komputerem. Opcjonalny pokrowiec ułatwia przenoszenie.

Więcej funkcji

Realistyczna jakość dźwięku i niskie tony, jak z dużych głośników.

Eleganckie kompaktowe głośniki wykończone szczotkowanym aluminium pasują doskonale do każdego laptopa, komputera i miejsca pracy.

Przyciski zasilania i głośności znajdują się zarówno na poręcznym pilocie i na prawym głośniku komputerowym.

Duża wydajność niewielkich głośników osiągana jest dzięki zastosowaniu przetworników neodymowych, które są 10-krotnie silniejsze od konwencjonalnych magnesów.

Jeden kabel połączeniowy do komputera lub dodatkowych źródeł.

Opatentowana konstrukcja akustyczna wyposażona w dwa przeciwstawne radiatory zapewniające niezwykle głębokie i mocne niskie tony z niewielkiego systemu głośników multimedialnych.

Opatentowane wzmacniacze — mniejsze, lżejsze i bardziej wydajne niż tradycyjne wzmacniacze liniowe, dzięki czemu tak małe głośniki dają tak potężny dźwięk.

Aktywna korekcja elektroniczna równoważy niskie, średnie i wysokie częstotliwości, zapewniając naturalny i czysty dźwięk.

Magnetycznie ekranowane głośniki nie zakłócają pracy monitora i nie powodują uszkodzeń nośników magnetycznych.