meta_description

Companion® 20

dodatkowe informacje:

---

Dzięki systemowi głośników multimedialnych Companion® 20 dźwięk z komputera będzie znacznie lepszy. Najlepszy dwuczęściowy system głośników firmy Bose komputerowych zapewnia pełny, naturalny dźwięk dla słuchacza zarówno znajdującego się przed komputerem, jak i w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Opatentowana technologia i zaawansowany port zapewniają zupełnie nową jakość odtwarzanych utworów muzycznych, filmów i gier. Zaskakuje również niezależna od poziomu głośności niesamowita czystość dźwięku oraz urzekają imponujące niskie tony. Źródłem tych dźwięków są zaledwie dwa głośniki. Nie trzeba przy tym korzystać z modułu basowego. Po szybkim podłączeniu można delektować się materiałami z komputera w doskonałej jakości dźwięku Bose®.

Potężnym dźwiękiem. Z zaledwie dwóch głośników.

Zaawansowany port i imponujące przetworniki są kluczem do odtwarzania dodających głębi niskich tonów w wysokiej jakości. Każdy, kto usłyszy te dźwięki po raz pierwszy, z pewnością zacznie rozglądać się w poszukiwaniu subwoofera, jednak go nie znajdzie. Dźwięk pochodzi z zaledwie dwóch eleganckich głośników.

Unikalna konsola sterująca to idealne połączenie funkcjonalności i formy. Konsola wyposażona jest w pokrętło kontroli głośności, funkcję wyciszania dźwięku jednym dotknięciem przycisku oraz dwa wejścia umożliwiające podłączenie słuchawek i (lub) drugiego źródła dźwięku, np. iPoda lub tabletu.

Rozkoszuj się dźwiękiem, który wypełnia cały pokój — bezpośrednio z komputera — dzięki systemowi głośników multimedialnych Companion® 20.

Więcej funkcji

Opatentowany układ przetwarzania cyfrowego sygnału TrueSpace® tworzy przed komputerem szeroką, dwukanałową scenę dźwiękową.

Uniwersalny pad sterujący z wbudowaną obrotową regulacją poziomu głośności, funkcją wyciszania jednym dotknięciem oraz gniazdami: słuchawkowym i dla dodatkowego źródła dźwięku

Zaawansowana konstrukcja portu i przetwornika gwarantuje potężne, naturalnie brzmiące basy doskonałej jakości, które wypełnią całe pomieszczenie.

Dwa wejścia na padzie sterującym umożliwiają podłączenie słuchawek i drugiego źródła dźwięku, takiego jak odtwarzacz MP3 lub tablet.

Opatentowana technologia zintegrowanego przetwarzania sygnału gwarantuje naturalne brzmienie dźwięku na każdym poziomie głośności.

Aktywna korekcja elektroniczna równoważy niskie, średnie i wysokie częstotliwości, zapewniając naturalny i czysty dźwięk.