meta_description

Free Space® 51

dodatkowe informacje:

---

Słuchaj delikatnych niuansów w ulubionych utworach muzycznych również na zewnątrz, tam gdzie montaż naścienny nie jest możliwy. Bose® FreeSpace® 51 to najlepsze głośniki zewnętrzne firmy Bose do umieszczania w ogrodach, na tarasie lub patio. Podłącz te głośniki zewnętrzne do posiadanego sprzętu audio i ciesz się naturalnym dźwiękiem na szerokim obszarze odsłuchu.

Zewnętrzne głośniki stereofoniczne FreeSpace® 51 zapewniają szerokie i jednolite pole odsłuchu dzięki projektowi pozwalającemu na rozchodzenie się dźwięku w promieniu 360 stopni. Centralnie umieszczony otwór poprawia niskie częstotliwości i pozwala zachować głębię i bogactwo muzyki również na zewnątrz. Kopułkowa maskownica zasłaniająca ten otwór odbija tony o wysokich częstotliwościach w obszarze odsłuchu.

Te głośniki do montażu w ogrodach i na patio można zainstalować w ziemi lub na twardych powierzchniach. Zostały zaprojektowane tak, aby wtapiać się w zieleń ogrodową, więc są ledwo dostrzegalne. Wyżłobienia na spodniej stronie podstawy pozwalają na schludne ułożenie kabli, co pozwala na prostą i profesjonalnie wyglądającą instalację na patio lub tarasie.

Te głośniki odporne na działanie warunków pogodowych, które charakteryzują odporna obudowa i skierowany do dołu, pełnozakresowy przetwornik o wielkości 11,4 cm, są odpowiednio trwałe, aby stosować je na zewnątrz, i generują dźwięk, którego spodziewasz się wewnątrz. Wytrzymałość na ekstremalne warunki pogodowe jest gwarantowana, więc można zostawić je na zewnątrz na cały rok.

Więcej funkcji

W testach przeprowadzanych przez firmę Bose symuluje się wystawienie na działanie słońca, deszczu, wysokich i niskich temperatur, soli i wody. Testy te dowodzą, że głośniki do zastosowań zewnętrznych działają nawet w ekstremalnych warunkach, są trwałe i zapewniają wysoką jakość dźwięku.

Radialna konstrukcja tych unikatowych głośników zewnętrznych umożliwia rozchodzenie się dźwięku we wszystkich kierunkach (w promieniu 360 stopni).

Skierowany do dołu, pełnozakresowy przetwornik (11,4 cm) i centralnie umieszczony otwór zapewniają muzyce głębię i bogactwo barw. Wodoodporny przetwornik i wytrzymała konstrukcja głośnika pozwalają cieszyć się muzyką na zewnątrz przez cały rok.

Wypukła maskownica współpracuje z centralnym otworem, aby odbijać tony o wysokich częstotliwościach w kierunku obszaru odsłuchowego. Teraz można z przyjemnością słuchać ulubionej muzyki na zewnątrz.

Specjalnie zaprojektowana obudowa optymalizuje jakość akustyczną głośnika nawet na wyjątkowo szerokim obszarze odsłuchu.

Kompozytowa membrana z włókien polimerowych zapewnia wysokiej jakości odwzorowanie dźwięku i trwałość — nawet w skrajnie niekorzystnych warunkach.

Centralnie umieszczony otwór poprawia niskie częstotliwości i pozwala zachować głębię i bogactwo muzyki również na zewnątrz.

Solidna wodoodporna konstrukcja pozwala na dostarczenie spójnego dźwięku, wytrzymując trudy całorocznej eksploatacji na powietrzu i do 160 kg nacisku. Pięć lat gwarancji.

Zielona obudowa doskonale wtapia się w zieleń ogrodu.

Podstawa głośnika z otworami montażowymi zapewnia solidne i bezpieczne zamocowanie na twardych nawierzchniach lub w ziemi.

Trzy rowki umieszczone na spodniej stronie podstawy umożliwiają zgrabne wsunięcie przewodów, zapobiegając kołysaniu się głośników. Umożliwiają profesjonalną instalację na tarasie, patio lub na innych płaskich powierzchniach.