meta_description

251® Głośniki zewnętrzne

dodatkowe informacje:

Kolory:

Najlepsze montowane na ścianie głośniki stereofoniczne firmy Bose do zastosowań zewnętrznych zapewniają zrównoważony dźwięk stereofoniczny o jakości Bose na większej przestrzeni niż czynią to konwencjonalne głośniki zewnętrzne. Są rzecz jasna odporne na trudne warunki pogodowe.

Aby uzyskać wspomniany efekt, należy zamontować głośniki zewnętrzne 251® na zewnętrznych ścianach i podłączyć do nich system stereo lub system Lifestyle®

Dobre głośniki i pełna ochrona

W przypadku tradycyjnych głośników zewnętrznych dźwięk stereofoniczny jest dobrze słyszalny tylko w kilku miejscach, a nie na całym patio, basenie czy podwórku. Ponadto często głośniki te nie odtwarzają niskich częstotliwości.

Innowacyjne głośniki zewnętrzne Bose® 251® korzystają z technologii Articulated Array®, która pozwala na uzyskanie niezwykle szerokiego pola odsłuchu. W każdej obudowie znajdują się dwa głośniki zewnętrzne precyzyjnie ustawione pod odpowiednimi kątami, aby niezależnie od miejsca uzyskać spójne efekty stereofoniczne. Unikatowa, wielokomorowa obudowa głośnika zewnętrznego Bose® 251® minimalizuje również słyszalne zakłócenia wywoływane przez niskie częstotliwości, dzięki czemu dźwięk jest czysty i brzmi naturalnie.

Głośniki zewnętrzne Bose® są przystosowane do trudnych warunków. Odporne na trudne warunki pogodowe, wytrzymają śnieg, deszcz, działanie soli i skrajnych temperatur w zakresie od 60 do -30°C. Dodatkową ochronę stanowi pięcioletnia gwarancja.

Więcej funkcji

Konstrukcja głośnika Articulated Array® obejmuje precyzyjnie rozmieszczone przetworniki zapewniające obszerne i spójne pole dźwiękowe na zewnątrz.

Wielokomorowa obudowa minimalizuje słyszalne zakłócenia w niskich częstotliwościach. Pozwala cieszyć się czystym, naturalnym brzmieniem z zewnętrznego głośnika, który można łatwo zamontować w ścianach tarasu, przy ogrodzie lub w pobliżu basenu.

Jeden głośnik niskotonowy (13,4 cm) zamontowany w opatentowanej obudowie wielokomorowej wytwarza głębokie i pełne niskie częstotliwości niemal pozbawione zakłóceń.

Przetworniki Twiddler® (6,4 cm) z membraną wykonaną z włókna szklanego i lekką jak jedwab obudową zapewniają wyraziste wysokie częstotliwości z głośnika odpornego na ekstremalne warunki pogodowe.

Dwa pełnozakresowe przetworniki (6,35 cm) umieszczone w konstrukcji głośnika Articulated Array® zapewniają spójny, realistyczny dźwięk w dużym obszarze odsłuchu.

Polipropylenowa obudowa wzmocniona minerałami i włóknem szklanym gwarantuje wytrzymałość nawet w ekstremalnych warunkach.

Głośniki niskotonowe (13,34) z membranami wykonanymi z kompozytu włókien polimerowych oraz obudową z kauczuku butylowego zapewniają doskonałą jakość dźwięku nawet w ekstremalnych warunkach.

Odporne na pogodę wsporniki i sprzęt wytrzymują trudne warunki zewnętrzne niezależnie od pory roku.

Testowane przez komputer SYNCOM® głośniki należące do najlepszych w branży audio pod względem poziomu jakości i niezawodności.