meta_description

151® Głośniki zewnętrzne

dodatkowe informacje:

Kolory:

Wytrzymałe głośniki zewnętrzne Bose® 151 gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zapewniają pełne brzmienie stereo na szerokim obszarze odsłuchu. Elegancki wygląd i wzmocniona konstrukcja sprawiają, że te najpopularniejsze zewnętrzne głośniki stereo firmy Bose spełnią wszelkie oczekiwania osób znajdujących się przy basenie, na werandzie, a nawet na pokładzie łodzi. Regulowane uchwyty umożliwiają podwieszenie głośników w pozycji pionowej i poziomej, dzięki czemu będą mogły wtopić się w otoczenie.

Te zewnętrzne głośniki Bose® są wyposażone w technologię Articulated Array®. Dwa pełnozakresowe przetworniki (6,35 cm) umieszczone w każdym z głośników Articulated Array zapewniają spójny, naturalnie brzmiący dźwięk stereo na znacznie większym obszarze niż ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych głośników zewnętrznych.

Wynikiem jest Stereo Everywhere® — spójna jakość dźwięku na tarasie, nad basenem, na podwórku lub na całej łodzi. Dzięki tym zewnętrznym głośnikom można cieszyć się jednolitą jakością dźwięku Bose® w szerszym obszarze, a nie tylko w jednym miejscu.

Pogoda nie pogorszy jakości dźwięku

Odporne na pogodę głośniki firmy Bose wytrzymały najgorsze warunki naturalne. Przez ponad dziesięć lat zostały sprawdzane, jak głośniki zewnętrzne Bose® radzą sobie ze śniegiem, deszczem, solą i skrajnymi temperaturami sięgającymi od 70 do -40ºC. Zostało przeprowadzone 1200 godzin testów w mgle solnej, czyli dwa razy więcej, niż wymaga norma branży morskiej. Na głośniki udzielamy pięcioletniej gwarancji.

Zestaw zawiera regulowane, odporne na pogodę wsporniki do zamontowania zewnętrznych głośników stereo Bose® 151 w poziomie lub w pionie.

Więcej funkcji

W testach przeprowadzanych przez firmę Bose symuluje się wystawienie na działanie słońca, deszczu, wysokich i niskich temperatur, soli i wody. Testy te dowodzą, że głośniki do zastosowań zewnętrznych działają nawet w ekstremalnych warunkach, są trwałe i zapewniają wysoką jakość dźwięku.

Konstrukcja głośnika Articulated Array® obejmuje precyzyjnie rozmieszczone przetworniki zapewniające obszerne i spójne pole dźwiękowe w zastosowaniach na zewnątrz.

Dostosowywana instalacja umożliwia zamontowanie tych głośników zewnętrznych w poziomie lub w pionie zależnie od preferencji.

Głośnik Stereo Everywhere® zapewnia zbalansowany dźwięk stereo na dużej przestrzeni. Dzięki zastosowaniu technologii Bose głośniki pozwalają cieszyć się zbalansowanym dźwiękiem w całym obszarze odsłuchu w przeciwieństwie do konwencjonalnych głośników, z których dźwięk płynie głównie w jednym kierunku.

Kopułka głośnika pełnozakresowego (6,4 cm) z włóknem szklanym zapewnia stałą, wysoką jakość odtwarzania dźwięku w słyszalnym zakresie częstotliwości — nawet w skrajnych temperaturach i trudnych warunkach pogodowych.

Obudowa wykonana z polipropylenu z włóknem szklanym zapewnia dodatkową, całoroczną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

Optymalizacja portu zmniejsza zawirowania powietrza i zapewnia czystsze i głębsze niskie tony.

Odporne na pogodę wsporniki i sprzęt wytrzymują trudne warunki zewnętrzne niezależnie od pory roku.

Testowane przez komputer SYNCOM® głośniki należące do najlepszych w branży audio pod względem poziomu jakości i niezawodności.