meta_description

Devireg™ 850 III

dodatkowe informacje:

---
Sterownik mikroprocesorowy DEVIreg™ 850 dostępny w naszym salonie w Szczecinie jest przeznaczony do sterowania zewnętrznymi systemami przeciwoblodzeniowymi gruntowymi i dachowymi/rynnowymi.Produkt którego nie może zabraknąć w twoim inteligentnym domu. Współpracuje ze zintegrowanymi cyfrowymi czujnikami wilgoci i temperatury (1- 4 sztuk). Czujniki służą do precyzyjnego określania warunków (wilgoć i temperatura) występujących w strefie systemu przeciwoblodzeniowego.

Jest systemem z niezależnymi dwoma kanałami, które potrafią obsługiwać równocześnie dwie niezależne strefy (np.:południowa i północna) lub dwa systemy (gruntowy i rynnowy). Posiada także możliwość ustalenia dwóch poziomów priorytetów (np.: ograniczenia mocy dysponowanej, obniżenie kosztów eksploatacji) w każdej ze stref twojego inteligentnego domu.

Możliwość niezależnego sterowania dwoma systemami lub dwiema strefami, system sterowania pokrywa potrzeby dużych obiektów przemysłowych, handlowych oraz indywidualnego budownictwa mieszkaniowego.

Prawidłowo wykonane ustawienia systemu DEVIreg™ 850 pozwalaja zaoszczędzić do 60% kosztów eksploatacji dla instalacji przecioblodzeniowych gruntowych i do 40% dla instalacji rynnowych - w porównaniu ze sterowaniem przy użyciu prostego termostatu.


NazwaOpisObciążenie (W)Stopień ochrony IPCena (PLN netto)

Devireg™ 850

Devireg™ 850 Z zasilaczem, bez czujnika 2x 15A; 3450 IP 20 1387,80
Czujnik rynnowy do Devireg™ 850 Zintegrowany, cyfrowy czujnik wilgoci i temperatury   IP 67 1374,80
Czyjnik gruntowy do Devireg™ 850 Zintegrowany, cyfrowy czujnik wigloci i temperatury   IP 67 1374,80