meta_description

DEVIreg™ Touch

dodatkowe informacje:

---
Tak intuicyjny jak najnowsze smartfony, DEVIreg™ Touch oferuje obsługę ogrzewania w stylowej i dyskretnej obudowie.

DEVIreg™ Touch jest pierwszym termostatem do ogrzewania podłogowego z dotykowym ekranem który idealnie pasuje do twojego inteligentnego domu. Dzięki kompatybilności z wieloma ramkami i czujnikami różnych producentów, nowoczesnemu i innowacyjnemu systemowi montażu, DEVIreg™ Touch zapewnia szybkie i elastyczne rozwiązanie dla niemalże każdej elektrycznej instalacji ogrzewania podłogowego.

DEVIreg™ Touch może być użyty również w już pracującej instalacji, zapewniając rozsądną i prostą rozbudowę o zaawansowane funkcje oszczędzania energii, które obniżą rachunki za ogrzewanie twojego inteligentnego domu bez obniżania komfortu cieplnego.

DEVIreg™ Touch dostarcza w pełni funkcjonalny programator z 15-minutową dokładnością nastaw.

Dzięki użyciu ekranu dotykowego nastawy programatora mogą być kopiowane z jednego dnia do innego. Można też ustawić różną temperaturę dla każdego dnia, tak by najlepiej przystosować ogrzewanie do naszego stylu życia.

Wszystkie te korzyści połączone są z najdłuższą na rynku 5-letnią gwarancją, która zapewnia całkowity spokój zarówno dla instalatorów, jak i użytkowników końcowych.