meta_description

System L1® Model II z modułem basowym B2

dodatkowe informacje:

Konfiguracje System L1® Model II:

Czy system L1® jest rozwiązaniem typu „plug and play”? Ile czasu trwa przygotowanie systemu do działania?
Wszystkie elementy systemu L1® są łatwe w montażu, przygotowanie go trwa zatem tylko kilka minut. Każdy element jest relatywnie lekki i może go unieść jedna osoba bez korzystania ze specjalnego sprzętu.

Czy każdy muzyk powinien korzystać z własnego systemu L1®?
Nie. Z testów wynika, że w niektórych przypadkach — na przykład gdy potrzebne jest nagłośnienie dla większej grupy na małej scenie — dwóch lub więcej muzyków stojących lub siedzących obok siebie może korzystać z jednego systemu L1® bez znaczącego obniżenia walorów systemu.

W jakich miejscach można stosować system L1®?
Systemy L1® dobrze działają w małych i średnich salach, w których najczęściej organizowane są występy muzyczne lub przemówienia, na przykład w klubach, kawiarniach, salach wykładowych, w szkołach i kościołach.

Czy system może być używany jako tradycyjny system PA?
Tak. System L1® może być wykorzystywany do nagłaśniania zamiast konwencjonalnych stołów mikserskich i głośników.

Do jakiego typu instrumentów i głosów jest zalecany ten system?
System L1® Model II z modułem basowym B2 jest zalecany dla DJ-ów i instrumentów generujących niskie dźwięki, takich jak kontrabas, basowa gitara elektryczna i bęben basowy. Procesor dźwięku ToneMatch® umożliwia stosowanie konfiguracji wymagających do czterech osobnych sygnałów wejściowych.

Czy można dodać więcej modułów basowych?
Tak. System dysponuje wystarczającą mocą, aby obsłużyć dwa moduły basowe B1 lub jeden moduł basowy B2. System można rozbudować w jeszcze większym stopniu (do maksymalnie czterech modułów B1 lub dwóch modułów B2), korzystając z opcjonalnego wzmacniacza PackLite™.

Gdzie można znaleźć informacje techniczne i dyskusje dotyczące systemu L1®?
Odwiedź Forum użytkowników systemu L1®, aby zapoznać się z dyskusjami technicznymi na wiele tematów, skorzystać z interaktywnych narzędzi, obejrzeć filmy i znaleźć wiele innych, przydatnych materiałów dotyczących systemów L1®.