meta_description

System L1® Model 1S z modułem basowym B1

dodatkowe informacje:

Konfiguracje System L1® Model 1S:

System L1® Model 1S z modułem basowym B1

Z tym systemem spędzisz mniej czasu na rozkładaniu i składaniu sprzętu i więcej na czerpaniu przyjemności z niego. Nowy przenośny system liniowy L1® Model 1S stanowi pełne potencjału połączenie przenośności i jakości dźwięku. Jest wystarczająco mały i lekki, aby konfiguracja przebiegała łatwo i szybko, a jednocześnie wystarczająco mocny, aby wypełnić dźwiękiem średniej wielkości pomieszczenie. System ten przeznaczony jest dla muzyków solowych, zespołów i mówców publicznych. W zestawie znajduje się jeden moduł basowy B1 poprawiający jakość niskich tonów.

Umieść PA za sobą

Pionowe ustawienie małych przetworników umieszczonych blisko siebie sprawia, że system L1® Model 1S kieruje dźwięk do przodu i na boki w promieniu 180 stopni, a bardzo mało dźwięków w górę i w dół, co powoduje zmniejszenie niechcianych wibracji. Pozwala to na uzyskanie spójnego balansu tonów, ponieważ dźwięk równomierniej rozchodzi się po scenie w kierunku publiczności, a głośność spada znacznie wolniej niż w przypadku konwencjonalnego głośnika.

Unikatowe technologie Bose® sprawiają, że system może pełnić funkcję publicznego nagłośnienia i monitora. Może zostać umieszczony za wykonawcą lub obok niego — a użytkownik słyszy to, co publiczność. Wszystko jest pod kontrolą i nie ma potrzeby korzystania z konwencjonalnych monitorów, stołów mikserskich i systemów publicznego nagłośnienia.

Wygodny w przenoszeniu

Trzy elementy systemu L1® Model 1S — górny głośnik w systemie array, dolny głośnik dodatkowy i stojak z zasilaniem — łączą się łatwo i szybko bez potrzeby korzystania z osobnych stojaków na głośniki. Złożenie i rozłożenie całości trwa tylko kilka minut. I wszystko można starannie zapakować do - znajdujących się w zestawie - trzech toreb, ułatwiających transport.

Głębokie basy z małej obudowy

Moduł basowy B1 to produkt przenośny. Jest znacznie lżejszy i mniejszy niż konwencjonalne moduły potrzebne do uzyskania takiej samej jakości dźwięku, a dodatkowo zapewnia dokładniejsze wzmacnianie niskich tonów w przypadku większości głosów i instrumentów.

Do systemu L1® Model 1S można dodać drugi moduł B1 lub zasilić z niego jeden moduł basowy B2, aby zyskać większą elastyczność i jeszcze większą moc.

Wielokanałowa elastyczność

Opcjonalny procesor dźwięku T1 ToneMatch® zapewnia cztery kolejne kanały, umożliwiając rozbudowę systemu i podłączenie większej liczby instrumentów i mikrofonów. Można również użyć procesora ToneMatch® w celu dostrojenia dźwięku z pomocą zastrzeżonych narzędzi wzmacniających tonalnie dźwięk.

Technologie głośników Dispersion i Articulated Array — tylko od firmy Bose

Technologie głośników Spatial Dispersion™ i Articulated Array zapewniają szerokie, jednolite pokrycie dźwiękiem. 12 niewielkich przetworników Articulated Array zamontowanych w cienkiej, pionowej obudowie emituje jednolity tonalnie dźwięk w zakresie niemal 180 stopni w poziomie.

Wbudowane wzmacniacze mocy dla głośników oraz jednego lub dwóch modułów basowych B1 albo jednego modułu B2

Zintegrowane wzmacniacze mocy w podstawie zasilającej zapewniają czyste, precyzyjne wzmocnienie systemu L1® Model II 1S z jednym lub dwoma modułami basowymi B1 lub jednym modułem B2.

Port ToneMatch® w podstawie zasilającej umożliwia przesyłanie dźwięku cyfrowego i zasilania do procesora dźwięku ToneMatch®.

Wejście analogowe, regulacja natężenia sygnału oraz przypinana dioda sygnałowa LED do obsługi analogowego sygnału wejściowego o stałym poziomie przez wtyczkę TRS 6,35 mm (1/4"; jack). Może obsługiwać sygnał z instrumentów lub innych źródeł dźwięku, np. mikserów, odtwarzaczy MP3, komputerów lub systemów DVD.

Wyjście modułu basowego umożliwiające doprowadzenie wzmocnionego sygnału wyjściowego basu do modułu basowego

Wyjście modułu basowego umożliwiające doprowadzenie wzmocnionego sygnału wyjściowego basu do jednego lub dwóch modułów basowych B1 lub jednego modułu B2. System L1® automatycznie dostosowuje korekcję po podłączeniu modułów basowych.

Konstrukcja z łączonych elementów

Konstrukcja z łączonych elementów: dzięki czterem lekkim komponentom nie trzeba stosować podstaw pod głośniki i okablowania. Montaż zajmuje tylko kilka minut.

Chowane nóżki

Dzięki chowanym nóżkom nowoczesna podstawa zasilająca pakietu L1® Model II 1S i głośnika jest maksymalnie stabilna. Nóżki można wysunąć jednocześnie z podstawy zasilającej, co przyspiesza montaż i ułatwia transport systemu.

Wygodne torby

Wygodne torby do przenoszenia głośników (osobne dla każdego z głośników, podstawy zasilającej i modułu basowego) znacznie ułatwiają organizację koncertów.


Wysoko wydajna konstrukcja głośnika — zastosowano w nim dwa wysokiej jakości przetworniki 5,25" (13,3 cm) o dużym wychyleniu membrany, które emitują głębokie, potężne niskie tony pomimo niewielkiej obudowy. Po podłączeniu do podstawy zasilającej sygnał basowy jest odpowiednio dostosowywany dzięki technologii aktywnej korekcji.

Niewielka i lekka obudowa sprawia, że system łatwo przenieść, rozłożyć i ponownie złożyć. Zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne kolumny basowe, które pozwalają uzyskać podobny efekt. Dzięki blokowanym nóżkom można bezpiecznie umieścić na sobie do czterech modułów ułożonych na boku.