meta_description

System L1® Compact

dodatkowe informacje:

Zestaw L1 Compact Wireless - 4 649.00zł
System L1® Compact  - 4 500.00zł

Czy każdy muzyk powinien korzystać z własnego systemu L1®?
Nie. Z testów wynika, że w niektórych przypadkach — na przykład gdy potrzebne jest nagłośnienie dla większej grupy na małej scenie — dwóch lub więcej muzyków stojących lub siedzących obok siebie może korzystać z jednego systemu L1® bez znaczącego obniżenia walorów systemu.

W jakich miejscach można stosować system L1®?
Systemy L1® dobrze działają w małych i średnich salach, w których najczęściej organizowane są występy muzyczne lub przemówienia, na przykład w klubach, kawiarniach, salach wykładowych, w szkołach i kościołach.

Czy system może być używany jako tradycyjny system PA?
Tak. System L1® może być wykorzystywany do nagłaśniania zamiast konwencjonalnych stołów mikserskich i głośników.

Gdzie najlepiej ustawić złożony system?
System należy umieścić kilka metrów za wykonawcą lub prezenterem albo tuż obok niego, tak samo jak wtedy, gdy jest rozłożony. Czasami najlepiej ustawić złożony system na stole, tak aby znajdował się mniej więcej na wysokości uszu publiczności.

Czy system może być stosowany na zewnątrz?
Tak. System może być używany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, ale trzeba go chronić przed opadami i nie wolno go wystawiać na długotrwałe działanie promieni słonecznych.

Czy w przyszłości mogę dodać procesor dźwięku T1 ToneMatch®?
Tak. Czterokanałowy procesor T1 można dodać w dowolnej chwili. Aby go podłączyć do systemu L1® Compact, potrzebny jest zasilacz T1 i przewód analogowy.

Gdzie można znaleźć informacje techniczne i dyskusje dotyczące systemu L1®?
Odwiedź Forum użytkowników systemu L1®, aby zapoznać się z dyskusjami technicznymi na wiele tematów, skorzystać z interaktywnych narzędzi, obejrzeć filmy i znaleźć wiele innych, przydatnych materiałów dotyczących systemów L1®.