meta_description

System L1® Compact

dodatkowe informacje:

Zestaw L1 Compact Wireless - 4 649.00zł
System L1® Compact  - 4 500.00zł

System L1® Compact

Przenośny system liniowy L1® Compact: Zabierz wszystko za jednym razem. Rozstaw go w jedną minutę. Wypełnij pomieszczenie dźwiękiem Bose.

System L1® Compact łączy w jednym urządzeniu typowe funkcje publicznego nagłośnienia i monitora odsłuchowego. Ustawiony obok wykonawcy, DJ-a, prezentera lub za nimi, zapewnia szerokie, równomierne pokrycie dźwiękiem zarówno na scenie, jak i na obszarze, gdzie znajduje się publiczność — nawet na samych obrzeżach widowni. Jest to  najmniejszy, najlżejszy i najłatwiejszy w rozstawieniu system firmy Bose – jego waga to jedynie 13,3 kg.

Mocny dźwięk. Małe rozmiary.

Teraz możesz mieć dźwięk jakości Bose niemal podczas każdego występu czy wydarzenia. System L1® Compact jest wystarczająco mały, aby zmieścić się do bagażnika lub na tylne siedzenie, a jego innowacyjna, modułowa konstrukcja sprawia, że konfiguracja jest prosta i przebiega szybko. Możesz użyć go w formie złożonej w mniejszych pomieszczeniach, lub w formie wyższej, w pełni rozłożonej – w większych. Bez dodatkowego sprzętu do noszenia. Bez stosowania ciężkich głośników do montowania na statywach. Bez prowadzenia przewodów.

Inny głośnik

Smukły głośnik systemu L1® Compact rozprowadza dźwięk wyraźnie i równomiernie w całym pomieszczeniu dzięki technologii Bose Spatial Dispersion. Nietypowy pionowy kształt układu głośników odróżnia go od typowych głośników publicznego nagłośnienia, mając niezwykle pozytywny wpływ na pokrycie dźwiękiem. Nawet publiczność i członkowie zespołu przebywający na obrzeżach sali i sceny słyszą ten sam czysty, zbalansowany tonalnie dźwięk, co ci siedzący na wprost i pośrodku.

Moduł głośnikowy systemu L1® Compact jest mniejszy, niż ten stosowany w systemach L1® Model 1S i II, ale charakteryzuje się zbliżonym kątem pokrycia w poziomie. Głośniki L1® Model IS I i Model II mają większy zasięg i zapewniają mniejszy spadek poziomu głośności ze wzrostem w stosunku do odległości niż system L1® Compact.

Zintegrowany system

System L1® Compact nie wymaga użycia dodatkowego wzmacniacza, miksera czy subwoofera: są już wbudowane. Podstawę systemu tworzą głośnik niskotonowy zintegrowany ze wzmacniaczem i wbudowany mikser, oferujący cztery wejścia i dwa wyjścia sygnałowe.

Kanał 1. to wejście mikrofonowe z zaprogramowanym ustawieniem ToneMatch® dostosowanym do ręcznego mikrofonu dynamicznego. Zaprogramowane ustawienie automatycznie optymalizuje dźwięk ręcznego mikrofonu używanego z systemem L1® Compact. Kanał 2. obsługuje do trzech sygnałów wejściowych równocześnie, w tym gitary, syntezatora czy innego instrumentu, stół mikserski DJ-a, odtwarzacz MP3, laptop lub projektor. Zaprogramowane ustawienie ToneMatch® optymalizuje dźwięk gitary akustycznej.

System L1® Compact: jakość dźwięku, uproszczone rozstawienie i wygodne, szybkie przenoszenie. Tylko od firmy Bose.

Technologia Spatial Dispersion™ wykorzystuje sześć małych przetworników zamontowanych pod precyzyjnie określonymi kątami w wąskiej, pionowej obudowie. Ta technologia, opatentowana przez firmę Bose, gwarantuje rozchodzenie się dźwięku w zakresie niemal 180 stopni w poziomie. Dźwięk pozostaje spójny nawet na krańcach zasięgu systemu.

Zintegrowany stół mikserski w podstawie zasilającej ma jedno wejście mikrofonowe XLR na kanale 1; na kanale 2 znajduje się jedno wejście instrumentowe, jedno wejście stereo RCA i jedno wejście stereo 1/8". Oba kanały oferują dwufazowe, przypinane światła, kontrolę głośności i zaprogramowane ustawienia ToneMatch®, które można dostosować do własnych potrzeb. Na panelu tylnym znajduje się jedno zrównoważone wyjście liniowe 6,35 mm i jedno stereofoniczne wyjście RCA.

Zintegrowane wzmacniacze w podstawie zasilającej zapewniają czyste, precyzyjne wzmocnienie dla głośnika.

Głośniki frontowe i monitory odsłuchowe łączą się w jedno lekkie, przenośne urządzenie. Dzięki opatentowanej technologii Bose® system można umieścić bezpośrednio za wykonawcą lub obok niego — nie trzeba korzystać z osobnych głośników PA, monitorów scenicznych i stołów mikserskich.

Zaprogramowane fabrycznie ustawienia ToneMatch® optymalizują brzmienie dynamicznego mikrofonu (kanał 1) lub gitary akustycznej (kanał 2), użytych z systemem L1 Compact.

Dwa unikatowe ustawienia — forma rozłożona (199,5 cm wys.) i złożona (41,8 cm wys.) — pozwalają dostosować pokrycie dźwiękiem systemu w zależności od wielkości pomieszczenia lub rodzaju wydarzenia. W przypadku większych widowni należy użyć dołączonych do zestawu przedłużek, aby unieść głośniki. Podczas mniejszych zgromadzeń i spotkań należy pozostawić głośnik w gnieździe na stojaku z zasilaniem i umieścić system na blacie.

Trwałe, lekkie i łączone elementy sprawiają, że system jest bardzo łatwy w transporcie, w rozkładaniu i składaniu. Aktywny stojak waży zaledwie 11,2 kg, a cały system z głośnikiem i przedłużkami — 13,3 kg. Nie są wymagane żadne kable do głośników, stojaki czy moduły basowe. Cały system można rozstawić w minutę lub nawet szybciej.