meta_description

M15D - Thermal

dodatkowe informacje:

---

Termowizyjna kamera dualna

Dwa w jednym: Przetwornik termowizyjny do wykrywania ruchu oraz 5 MP moduł przetwornika obrazu do identyfikacji z  modułową koncepcją budowy platformy M15D zapewnia maksymalną elastyczność. Kamera termowizyjna MOBOTIX M15D-Thermal jest standardowo wyposażona w jeden przetwornik obrazu termowizyjnego z zaślepką w miejscu drugiego przetwornika, której zastosowanie zapewnia klasę szczelności IP66. Ponadto, w celu identyfikacji osób/obiektów możliwe jest, używanie dodatkowych 5MP modułów przetwornika obrazu MOBOTIX, kolorowego lub czarno-białego, teleobiektywu lub obiektywu hemisferycznego, z lub bez filtra LPF. Kamera może przesyłać obraz z jednego przetwornika lub z obu jednocześnie. Najważniejsze cechy:

Dostępne obiektywy

M15D-thermal jest dostępna w trzech wersjach, różniących się  kątem widzenia obiektywu wbudowanego w przetwornik podczerwieni:

MOBOTIX M15D-Thermal: wodoszczelna, termowizyjna kamera IP z klasą szczelności IP66 (-30° C do +60° C)

Kamery termowizyjne widzą rzeczy niewidoczne dla ludzkiego oka. Oparte są na sprawdzonej platformie systemu M15, M15D-Thermal posiada zupełnie nowe możliwości zastosowań. W połączeniu z pozostałymi czujnikami kamery  (czujnik PIR, mikrofon itp.) i możliwościami zintegrowanego oprogramowania do analizy obrazu wideo (MxActivitySensor, detekcja ruchu, logika zdarzeń itp.), możliwe jest stworzenie niezawodnego systemu wykrywania obecności i kierunku ruchu ludzi lub pojazdów znajdujących się nawet za krzakami, w całkowitej ciemności itp.