meta_description

Seria FC-S

dodatkowe informacje:

---

Nowa kamera termowizyjna FC-Serii S - zdalny nadzór i obsługa kamery - przez komputer, tablet, smart phone lub inne urządzenie sieciowe

Kamery termowizyjne pozwalają uzyskać wyraźny obraz nawet wtedy, kiedy jest bardzo ciemno. Nie potrzebują jakiegokolwiek światła do działania. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że generują obraz praktycznie we wszystkich warunkach pogodowych. Widzą przez lekki deszcz, mgłę, światła oraz nawet przez dym.

Kamery termowizyjne nadają się także bardzo dobrze do stosowania w dzień. Nie są one bowiem wrażliwe na odbicia światła lub nawet bezpośrednie działanie światła słonecznego.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że kamery termowizyjne są idealnymi urządzeniami do szerokich zastosowań w monitoringu.

 Kamera FLIR z serii FC-S jest wyposażona w chłodzony mikrobolometryczny przetwornik obrazu, który nie wymaga okresowego serwisowania. Oferuje rozdzielczość 320x240 pikseli oraz 640x480 pikseli pozwalając na zauważenie nawet niewielkich obiektów.


lenses Komunikacja oraz zasilanie kamery odbywa się tylko po jednym przewodzie sieciowym. Kamera może być zasilana w dówch standardach: POE-IEEE 802.3 af lub POE+ 802.3at.IP66 Kamery FC-S są wyjątkowo wytrzymałym rozwiazaniem. Ich rdzeń jest bardzo dobrze chroniony przed kurzem i wodą. Kamery spełniają standard szczelności IP66. Temperaturowy zakres ich pracy to od -50 oC do +75 oC. To urządzenia do pracy w każdym klimacie.


FSM Każda kamera FLIR FC-S dostarczana jest wraz z oprogramowaniem FLIR Sensors Manager. To intuicyjne oprogramowanie pozwala użytkownikowi na operowanie oraz zarządzanie kamerą przez sieć TCP/IP.


easy to install Najważniejsze cechy: