meta_description

Seria SR

dodatkowe informacje:

---

Analogowa kamera termowizyjna o szerokim zakresie zastosowań w przystępnej cenie

Seria SR wykorzystuje technologię obrazowania termicznego znaną i sprawdzoną w wielu innych rozwiązaniach FLIR - najbardziej zaawansowanych systemach zabezpieczeń i nadzoru. Seria SR jest skierowana do użytkowników, którzy w swoich systemach poszukują kamer średniego zasięgu. Kamery z serii SR są doskonałym narzędziem dla nowych lub już pracujących systemów, wymagają jedynie przyłączenia zasilania oraz podłączenia do monitora lub rejestratora.

Krystaliczny obraz termiczny - wybór jakości obrazu

Seria SR używa najbardziej zaawansowanej technologii obrazowania termicznego dostępnej na rynku. Głównym elementem jest niechłodzony detektor mikrobolometryczny z tlenku wanadu (VOx) o rozdzielczości 320x240 pikseli. Użytkownicy mniej wymagający mogą wybrać kamerę z detektorem termicznym o rozdzielczości 160x120 pikseli.

 

Większa liczba pikseli pozwala na wykrycie większej ilości i mniejszych obiektów. Zaawansowane oprogramowanie wewnętrzne kamery dostarcza doskonały obraz bez konieczności regulacji przez użytkownika. Wysoka jakość obrazu termicznego jest utrzymywana niezależnie od pory dnia i warunków pogodowych.

 

Doskonały zasięg

Wyposażona w obiektyw 100mm, kamera z serii SR jest przeznaczona do systemów zabezpieczeń i nadzoru średniego zasięgu. SR-304 ma 4° kąt widzenia, dzięki czemu będziesz mógł wykryć cel wielkości człowieka z odległości ponad 2km.

 

Cyfrowe wzmocnienie szczegółów (ang. DDE)

Kamery z serii SR wytwarzają obraz o wysokim kontraście, optymalizowany do pracy z systemami detekcji video. DDE sprawia, że kamera daje poprawny i kontrastowy obraz niezależnie od warunków pogodowych.

 

Łatwość użycia

Wyposażone w "atermiczne obiektywy" - wszystkie kamery z serii SR nie wymagają żadnych korekt ustawień ostrości obiektywu niezależnie od temperatury środowiska, w którym pracują.

 

Brak potrzeby ingerencji serwisu

Usunięcie mechanizmu sterowania ostrością eliminuje z kamery elementy mechaniczne podatne na uszkodzenia. Konserwacje już nie będą potrzebne! Gwarantuje to niskie koszty eksploatacji.

 

Łatwość instalacji

Wszystkie kamery serii SR mogą być łatwo podłączone do istniejących instalacji oraz nowych systemów bezpieczeństwa. Kamery te po podłączeniu do systemów CCTV pozwalają na wczesną detekcję zagrożenia oraz pracę przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Obraz z kamery 320x240 lub 160x120 pikseli może być wyświetlany na każdym monitorze posiadającym wejście composite video.

 

Stworzone do pracy w trudnych warunkach

Kamery SR sa doskonale zabezpieczone. Ich detektor jest dobrze chroniony przed zgubnym wpływem wody czy pyłu przez obudowę posiadającą klasę szczelności IP66

 

Szeregowy interfejs do zmiany parametrów

Dla łatwej adaptacji do środowiska innych kamer analogowych otrzymujemy szeregowy interfejs kontrolny oraz analogowe wyjście video gotowe do pracy natychmiast po włączeniu systemu.

 

Przystępna cena

Seria SR charakteryzuje się bardzo przystępnymi cenami. Od teraz cena nie jest przeszkodą w integracji kamer termowizyjnych do Twojego nowego lub istniejącego systemu bezpieczeństwa.

 

 

Wszystkie kamery termowizyjne z serii SR mogą być w prosty sposób zainstalowane oraz zintegrowane z istniejącym systemem CCTV