meta_description

D15D - DualDome

dodatkowe informacje:

---

Obejrzyj film na youtube

Kamera DualDome D15

Linia kamer D15 jest pierwszą z dwóch serii kamer bazujących na nowej platformie procesorowej, która całkowicie zastąpi linię produktów D12. Dzięki wprowadzonym zmianom osiągnięto znaczącą poprawę wydajności, funkcjonalności i możliwości kamer.

Z dwoma obiektywami i dwoma przetwornikami wysokiej rozdzielczości kamera D15 jest dedykowana do zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Możliwy jest monitoring wizyjny dwóch oddzielnych obszarów pomieszczenia za pomocą jednej kamery. Wszystko to bez żadnych zawodnych części ruchomych.

Kluczowe funkcje dualnych kamer kopułowych z serii D15 MOBOTIX:

Więcej szczegółów podczas powiększania obrazu

Nowa 5 megapikselowa technologia zapewnia większe maksymalne zbliżenie niż 3.1 megapikeslowy przetwornik. Odwzorowanie szczegółów, przy użyciu przetwornika 5MP jest o 27 procent większe. Zwiększenie rozdzielczości przetwornika, nie tylko poprawia jakość obrazu, ale również daje możliwość zwiększenia odległość kamery od monitorowanego obszaru. W efekcie, kamera może być zainstalowana w miejsce niedostępnym dla osób niepowołanych.

img02

3MP

5MP

Rozdzielczość przetwornika nocnego aż do 3.1 Megapiksela

Nowa 5 seria kamer MOBOTIX to pierwsze na świecie kamery wyposażone w 5-Megapiskselowy przetwornik nocny, uzyskujący obrazy o rozdzielczości 3.1 megapiksela. Rejestruje znacznie większy rozmiar obrazu niż obecny 1.3-megapiksleowy przetwornik, z dodatkową zaletą lepszego odwzorowywania szczegółów dzięki zastosowaniu zoomu cyfrowego.

img03

3MP

5MP