meta_description

M15D - AllroundDual

dodatkowe informacje:

---

Dualna. Modułowa. Unikalna.

Zgodna z oryginałem: odporna na warunki atmosferyczne, solidny następca dualnej kamery MOBOTIX. Oferuje wymienne moduły przetworników obrazu, jak również najnowsze technologie systemu MOBOTIX. Unikalna pod względem wydajności, funkcjonalności i wyglądu.

Nowy 5 Megapikselowy Przetwornik (5MP)

Wyższa czułość światła

Czułość światła w 5 Megapikselowym kolorowym przetworniku jest do czterech razy większa niż w poprzednich 3 Megapikselowych przetwornikach, co znacznie zwiększa ogólną jakość obrazu w przypadku złej pogody, słabego oświetlenia itp.

img01

Więcej szczegółów podczas powiększania obrazu

Nowa 5 megapikselowa technologia zapewnia większe maksymalne zbliżenie niż 3.1 megapikeslowy przetwornik. Odwzorowanie szczegółów, przy użyciu przetwornika 5MP jest o 27 procent większe. Zwiększenie rozdzielczości przetwornika, nie tylko poprawia jakość obrazu, ale również daje możliwość zwiększenia odległość kamery od monitorowanego obszaru. W efekcie, kamera może być zainstalowana w miejsce niedostępnym dla osób niepowołanych.

img02

Rozdzielczość przetwornika nocnego aż do 3.1 Megapiksela

Nowa 5 seria kamer MOBOTIX to pierwsze na świecie kamery wyposażone w 5-Megapiskselowy przetwornik nocny, uzyskujący obrazy o rozdzielczości 3.1 megapiksela. Rejestruje znacznie większy rozmiar obrazu niż obecny 1.3-megapiksleowy przetwornik, z dodatkową zaletą lepszego odwzorowywania szczegółów dzięki zastosowaniu zoomu cyfrowego.

img03