meta_description

Soundbar 500

dodatkowe informacje:

---


NIEZWYKLE WYSOKA WYDAJNOŚĆ W NIEZWYKLE SMUKŁEJ OBUDOWIE


Ten stylowy głośnik soundbar ma być do słuchania, a nie oglądania. Dlatego zaprojektowaliśmy specjalne przetworniki, dzięki którym głośnik Bose Soundbar 500 jest nieprawdopodobnie smukły, ale nie traci nic na jakości dźwięku, z której Bose jest znana. Jego wysokość wynosi tylko 5 centymetrów i można go postawić pod ekranem telewizora. Zauważysz go dopiero wtedy, gdy usłyszysz, jak gra.

To małe rzeczy zazwyczaj robią wielką różnicę. Może i jest najsmuklejszym głośnikiem soundbar w naszej ofercie, ale wypełnia niewiarygodnie potężnym dźwiękiem całe pomieszczenie. Odwiedź nasz sklep i przekonaj się.

 


MUZYKA. W DOWOLNY SPOSÓB.

Wybór źródeł muzyki jest bardzo szeroki. Możesz korzystać z ulubionych usług muzycznych, np. Spotify, czy Amazon Music, przez domową sieć Wi-Fi — wystarczy, że naciśniesz przycisk. Możesz także za pomocą połączenia Bluetooth odtwarzać treści z telefonu lub tabletu. Cały czas dodajemy też nowe funkcje. Planowane aktualizacje oprogramowania odblokują nowe możliwości, na przykład obsługę funkcji Apple AirPlay 2, która będzie dostępna już wkrótce.
Słuchaj muzyki, jak Ci się podoba

Dzięki aplikacji Bose Music możesz bez problemu przeglądać wszystkie swoje utwory i płynnie przełączać się pomiędzy stacjami radiowymi, listami odtwarzania i usługami. Ponadto aplikacja to kolejny prosty sposób sterowania głośnikiem Bose Soundbar 500. Konfigurowanie zaprogramowanych ustawień w aplikacji jest niezwykle proste, dzięki czemu Twoje ulubione utwory są zawsze blisko Ciebie. Dodatkowo wielu użytkowników może jednocześnie spersonalizować ustawienia i sposób sterowania. Ponadto aplikacja poprowadzi Cię przez wszystkie etapy konfiguracji.
Chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku? Dodaj więcej elementów

Uzyskaj najlepszą jakość dźwięku. Nie uwierzysz, jak wiele jest w stanie zdziałać sam głośnik Bose Soundbar 500, ale to nie wszystko, czym możemy Cię zaskoczyć. Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 500, aby zwiększyć moc basów. Moduł zapewnia potężne basy z niewielkiego sześcianu o wysokości 25 cm. Połącz go z głośnikami dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers, a uzyskasz niezwykłe kino domowe, dzięki któremu znajdziesz się w centrum akcji.

WIĘCEJ BASÓW

Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 500

  • Niewielki głośnik niskotonowy zapewniający bogaty dźwięk i brzmienie basów niespotykane w innych głośnikach o tym rozmiarze
  • Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
  • Łatwa konfiguracja
WIĘCEJ PRZESTRZENI

Dodaj głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers

  • Zadziwiający dźwięk kinowy, który robi wrażenie
  • Łączność bezprzewodowa ułatwia rozlokowanie
  • Wysokie na zaledwie 10 cm idealnie wpasowują się w każde wnętrze
WIĘCEJ WSZYSTKIEGO

Dodaj moduł basowy oraz tylne głośniki dźwięku przestrzennego

  • Domowa rozrywka najwyższej jakości
  • Bezprzewodowa łączność z głośnikiem soundbar
  • Piękny, nieduży i łatwy do rozlokowania system

Poznaj nową gamę produktów Bose

Głośnik Bose Soundbar 500 należy do nowej serii głośników inteligentnych i głośników soundbar. Wszystkie urządzenia w serii współdziałają ze sobą, więc możesz dodać kolejny, kiedy tylko chcesz i słuchać muzyki w nowym pomieszczeniu. Aplikacja Bose Music upraszcza sterowanie i umożliwia zarządzanie wszystkimi funkcjami z telefonu. Dzięki głośnikowi i aplikacji muzyka, filmy i telewizja zyskają na atrakcyjności — w dowolnym pomieszczeniu.