meta_description

Dym bezpieczeństwa – VALI 20

dodatkowe informacje:

---

Systemy zabezpieczeń i instalacje alarmowe proponowane przez nas zapewniają użytkownikom realne bezpieczeństwo. Bez znaczenia na wielkość pomieszczenia, system może być zainstalowany w małym salonie sprzedaży, pracowni jubilerskiej lub też w całym centrum handlowym. SmokeCloak VALI V20 to najnowsze rozwiązanie, które zabezpiecza ludzi i majątek przed kradzieżą i napadem.

Zadymiarka SmokeCloak VALI V20 cieszy się uznaniem na całym świecie. W razie włamania ten generator bezpiecznego dymu wypełnia mgłą ochronną całe pomieszczenie w 15 sekund od momentu wtargnięcia intruza. W tak krótkim czasie złodziej nie jest w stanie wynieść wartościowych rzeczy. Po 15 sekundach w pomieszczeniu jest praktycznie 0% widoczność. Gęsty dym utrzyma się przez 45 minut, dzięki czemu zdezorientowany złodziej nie jest w stanie uciec i zmuszony, pozostaje w pomieszczeniu do czasu przyjazdu policji.

Zadymiarkę możemy zintegrować w budynku z instalacją alarmową, co jeszcze bardziej podnosi skuteczność ochrony.

Urządzenie posiada certyfikat zapewniający o tym, że dym jest w 100% bezpieczny dla ludzi, zwierząt, elektroniki, art. spożywczych, dzieł sztuki, biżuterii itp.

Urządzenie SmokeCloak VALI V20 skutecznie zabezpiecza duże pomieszczenia, na przykład:

korytarze

Sprawdź działanie urządzenia w naszym salonie sprzedaży w Szczecinie.