meta_description

Dym bezpieczeństwa – Vali 5

dodatkowe informacje:

---
Systemy zabezpieczeń proponowane przez INLOGIC zapewniają użytkownikom realne bezpieczeństwo. Bez względu czy będzie zainstalowane w małym salonie sprzedaży, pracowni jubilerskiej, czy też całym centrum handlowym. W ofercie posiadamy rozwiązania, które zabezpieczą ludzi i majątek przed kradzieżą i napadem.

Jednym z powyższych urządzeń, cieszących się uznaniem na świecie jest zadymiarka SmokeCloak Vali 5, czyli generator bezpiecznego dymu. W razie włamania zadymiarka wypełnia mgłą ochronną całe pomieszczenie w 15 sekund od momentu wtargnięcia intruza. W tak krótkim czasie złodziej nie jest w stanie wynieść wartościowych rzeczy. Po 15 sekundach w pomieszczeniu jest praktycznie 0% widoczność. Gęsty dym utrzyma się przez 45 minut, dzięki czemu zdezorientowany złodziej nie jest w stanie uciec i zmuszony, pozostaje w pomieszczeniu do czasu przyjazdu policji.

Zadymiarkę możemy zintegrować w budynku z instalacją alarmową, co jeszcze bardziej podnosi skuteczność ochrony.

Urządzenie posiada certyfikat zapewniający o tym, że dym jest w 100% bezpieczny dla ludzi, zwierząt, elektroniki, art. spożywczych, dzieł sztuki, biżuterii itp.

Urządzenie SmokeCloak VALI V5 jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania małych pomieszczeń, takich jak:

Przetestuj działanie urządzenia w naszym salonie sprzedaży w Szczecinie.