meta_description

URAN BIFORMAT TENSION

dodatkowe informacje:

---
Ekran projekcyjny Uran Biformat Tension dopasowuje format obrazu do proporcji projekcji, np. 16:9 oraz 16:10. Wybierany jest przez najbardziej wymagających użytkowników. Ekran posiada napinacze powierzchni.

Ekran Uran Biformat Tension jest automatycznie rozwijany na żądaną wysokość, czarny TOP przed ekranem ustala proporcje obrazu. Ten ekran jest komfortowy w obsłudze, posiada zaprogramowane ustawienia. Dla wygody sterowany jest pilotem lub zintegrowany z systemem inteligentnego domu.

Powierzchnie:
Matt White, Cine Grey.

Komfort użytkowania zapewnia wysokiej jakości trwała powierzchnia, cichy najnowszej generacji napęd Somfy (42dB), szybkie i równomierne zwijanie ekranu w 14 sek.* oraz tłumik drgań stosowany od chwili wprowadzenia modelu na rynek AV. Możliwość ustawienia wyłączników krańcowych na inną wysokość (niższa od produkcyjnej).

Komfort obsługi urządzeń kina domowego zapewnia sterowanie bezprzewodowe radiowe RF lub na podczerwień IR. Sterowanie daje możliwość zaprogramowania ekranu do rozwijania dwóch formatów 4:3 i 16:9. Prawdziwym ułatwieniem dla użytkowników kina domowego jest możliwość jednoczesnego włączania projektora i rozwijania ekranu. Prosta obsługa z użyciem jednego przycisku pilota (sterowania ekranem z 12V wyjścia z projektora z zastosowaniem modułu TRIGGER 5-30V). W projektorach, które nie posiadają wyjścia 12V, wystarczy użyć moduł TRIGGER 230V. Pozwoli on uzyskać ten sam efekt. Ekrany projekcyjne VIZ-ART od wielu lat są synonimem luksusu i niezawodności.

Dla wymagających użytkowników oferujemy ekrany projekcyjne serii TENSION, w których system napinaczy bocznych eliminuje fizyczną możliwość powstawania bocznych zawinięć powierzchni projekcyjnej. W modelach ekranów bez napinaczy, boczne czarne pasy (ozn. B) w znacznym stopniu minimalizują powyższe zjawisko.

Ekran w zabudowie o dwóch powierzchniach. Ekrany HDTV zadowolą największych koneserów. Mamy w ofercie ekrany do domu oraz ekrany cinema.