meta_description

JOWISZ TENSION

dodatkowe informacje:

---
Ekrany projekcyjne VIZ-ART linii JOWISZ TENSION zapewnia komfortową projekcję w Kinie Domowym na idealnie napiętej powierzchni ekranu. Ekrany projekcyjne elektryczne z napinaczami zaprojektowane i wykonane przez nas to HI-END kina domowego. Stosowane z zadowoleniem w domowych salonach Home Cinema z projekcją jakości HD. Ekrany projekcyjne JOWISZ TENSION w formacie obrazu 16:9 jest połaczeniem komfortu, ekskluzywnego wykonania i najwyższej jakości elementów, to synonim luxusu i prestiżu. Ekran JOWISZ TENSION o oryginalnej stylistyce owalnej obudowy z aluminium anodowanego i dokładność wykonania to cechy charakteryzujące najlepsze ekrany VIZ-ART.

Ekran z systemem napinaczy bocznych zapewnia równą i gładką powierzchnię projekcyjną ekranu. Linia JOWISZ TENSION z oryginalną powierzchnią Matt White, w formacie Video 16:9 to komfortowe ekrany projekcyjne z możliwością wykonania wybranej wysokości Black Border – „BB” czarny górny pas ponad ekranem.

Powierzchnia Matt White:

● Współczynnik odbicia światła 1,0 Gain
● grubość 0,50 mm – czarny tył
● 520 g / m2 ciężar powierzchni
● kąt odbicia 150 stopni
● konserwacja na mokro
● czarny tył możliwy montaż na tle okna
● mocna 3 warstwowa powierzchnia

● owalny design obudowy – elipsa
● satynowa powierzchnia anodowanego aluminium
● ekran z powierzchnią Matt White
● Somfy napęd z gwarancją 60 miesięcy
● powierzchnia z gwarancją 24 miesięcy
● włącznik naścienny i zestaw instalacyjny w komplecie
● prosta instalacja do ściany lub sufitu
● przekrój obudowy W13 x H11 cm
● powierzchnia aktywna 16:9
● Background – „B” czarna ramka – mod. B
● Black Border – „BB” – górny pas opcja

 

Ekrany projekcyjne z napinaczami JOWISZ TENSION zaprojektowany do realizacji Kina domowego oraz prywatnych sal kinowych. Powierzchnia do projekcji przedniej Grey z czarnym tyłem umożliwia instalację ekranu również na tle okna. Ekran z napinaczami JOWISZ TENSION wyprodukowany przez VIZ-ART posiada wyjątkową równą i gładką powierzchnię projekcyjną. Ekrany projekcyjne JOWISZ TENSION posiadają czarne obramowanie wokół powierzchni projekcyjnej. Przewidując indywidualność realizacji oferujemy wykonanie ekranów z górnym czarnym pasem Black Border – „BB” ponad powierzchnią projekcyjną /wybrany wymiar/. Ekrany VIZ-ART cechuje komfortowa i cicha praca oraz szybkie rozwijanie – silnik Somfy /najnowsza generacja/.

Opcje: modele B – czarne obramowanie; BB – górny czarny pas; bezprzewodowe sterowanie radiowe RC, na podczerwień IR; odbiornik radiowy wbudowany w ekran; wbudowany odbiornik podczerwieni, umożliwiający wysuwanie ekranu w różnych proporcjach; wspólne uruchomianie ekranu i projektora – moduł TRIGGER 12V (dla projektorów z wejściem 12V); jednoczesne uruchomianie ekranu i projektora (bez wejścia 12 V) – moduł TRIGGER 230V.

Ekrany linii TENSION Elegance White powstają w formacie obrazu aktywnego: VIDEO 4:3, inna proporcja np.16:9 oferowana jest pod nazwą TENSION Prestige White.