meta_description

MIDI KING

dodatkowe informacje:

---
Ekrany elektryczne o szerokości od 600 – 1200 cm.

Konstrukcja zaprojektowana tak, aby zapewnić pełną stabilność dużego ekranu. Mechanizm z silnikiem 230V z regulowanymi włącznikami krańcowymi (do ustawienia dolnej i górnej pozycji zatrzymania). Obudowa stalowa pokryta lakierem proszkowym (kolor czarny, szary). System rozwijania i zwijania ekranu zbudowany z wykorzystaniem linek wciągających dolna belkę ekranu, co jednocześnie powoduje nawijanie powierzchni projekcyjnej. Zastosowana powierzchnia projekcyjna matowa biała stosowana jest do projekcji przedniej, możliwa jest również projekcja wsteczna.

Ekrany MIDI KING zaprojektowane i budowane z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w aulach akademickich, centrach konferencyjnych, teatrach i salach widowiskowych. Wysoka jakość, doskonała i trwała powierzchnia projekcyjna to cechy, na które składa się sukces ekranów MIDI KING.

Ekrany MIDI KING produkujemy w oczekiwanych wielkościach powierzchni projekcyjnej, tak aby pasowały do rozplanowanego wnętrza. Szybkość realizacji zamówień, jakość produktów oraz doświadczenie VIZ-ART przekonują do wyboru ekranów KING do wielkoformatowych projekcji. Sterowanie z włącznika klawiszowego, bezprzewodowe, radiowe lub na podczerwień precyzyjnie rozwinie i zwinie ekran do zaprogramowanej wielkości.

Profesjonalne i solidne, duże ekrany ścienne. Ekran do wyświetlania w większych pomieszczeniach. Produkcja na dowolny format i wymiar. Wysoka jakość.