meta_description

WENUS Plus

dodatkowe informacje:

---
Ekrany projekcyjne WENU Plus do projekcji przedniej, cieszą się dużą popularnością w realizacjach AV sal konferencyjnych, szkoleniowych i projekcji w prywatnych domach – Kino Domowe.

Obudowa ekranu WENUS Plus w kształcie kropli – obudowa zainspirowana ideałem natury, jest dowodem przemyśleń każdego projektu VIZ-ART.

Obudowa ekranu wykonana z aluminium, a matowy biały lakier czyni ekran klasycznym elementem dobrych realizacji Audio Video.

• obudowa aluminiowa – kształt kropli
• biały matowy lakier – trwałość i odporność
• powierzchnia White Vision
• powierzchnia z gwarancją 24 miesięcy
• włącznik ekranu i zest. instalacyjny – w komplecie
• prosty montaż do ściany lub sufitu
• wymiary obudowy W 8,5 x H 8,5 cm
• oferowane formaty: 1:1 4:3 16:9

Powierzchnia White Vision:
• 1,0 Gain współczynnik odbicia światła
• grubość 0,32 mm
• 450 g / m2 ciężar powierzchni
• 150 stopni – kąt odbicia światła
• konserwacja na mokro

Ekrany projekcyjne WENUS Plus powstały z myślą o użytkownikach znających najwyższa jakość produktów VIZ-ART i oczekujących ekranu łączącego dobre wykonanie i wysoką jakość elementów z niską ceną. Projektując ekrany projekcyjne WENUS Plus podjęliśmy duże wyzwanie. Do chwili wprowadzenia ekranu WENUS Plus, tani ekran związany był z szeregiem kompromisów. Ponieważ oferowane na rynku tanie chińskie ekrany nie mają nic wspólnego z choćby średnia jakością.

Użytkownicy ekranów i dystrybutorzy produktów VIZ-ART wraz z ekranem WENUS Plus otrzymują gwarancję jakości wszystkich zastosowanych elementów, dokładność wykonania i trwałą powierzchnię projekcyjną z czarnym tyłem. Troszczymy się o każdy detal, dlatego dobra powierzchnia ekranu, aluminiowa obudowa i napęd Somfy to elementy które posiada ekran WENUS Plus. Komfort oglądania na ekranie WENUS, równomierna praca silnika, brak drgań i prosta instalacja towarzyszą mu od początku.

Możliwości użytkowania ekranu WENUS Plus w wybranych proporcjach obrazu czynią go innowacyjnym i komfortowym rozwiązaniem. Wygodę obsługi urządzeń kina domowego zapewnia sterowanie bezprzewodowe radiowe RF lub na podczerwień IR ( sterowanie pozwala zaprogramować ekran do pracy w dwóch formatach np. 4:3 i 16:9). Prawdziwą wygodą jest możliwość jednoczesnego włączania projektora i rozwijania ekranu.

Przygotowanie projektora i ekranu WENUS do oglądania filmu jest wyjątkowo łatwe, wystarczy naciśnięcie przycisku pilota i wszystko uruchamia się samo! Wymagany jest jedynie moduł TRIGGER 5-30V najbardziej niezawodne rozwiązanie dostępne wyłącznie w VIZ-ART. Projektory nie posiadające wyjścia 12V wystarczy wzbogacić o moduł TRIGGER 230V, który dodaje nowe możliwości projektorom. Ekrany WENUS Plus wytwarzane przez VIZ-ART cieszą się uznaniem za jakość wykonania, estetykę i dobrą niską cenę.

Dla wymagających użytkowników oferujemy ekrany projekcyjne serii TENSION, w których system napinaczy bocznych eliminuje fizyczną możliwość powstawania bocznych zawinięć powierzchni projekcyjnej. W modelach ekranów bez napinaczy, boczne czarne pasy (ozn. B) w znacznym stopniu minimalizują powyższe zjawisko.


Popularne ekrany do kin domowych. Ekran zrobiony na wymiar według potrzeb. Ma szeroki wachlarz zastosowań – najlepszy ekran do biur i szkół.